• Ново
Без граници со четкана маица на вратот на јуниори со долги ракави

Без граници со четкана маица на вратот на јуниори со долги ракави

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Без разлика дали сте надвор и околу или само легнувате околу ова, без граници на јуниорите, со долги ракави со долги ракави, кои сте ги покриле. Направено е од ткаенина од мека мешавина за удобност и има дизајн со цврста боја за лесна мешавина и совпаѓање. Исклучиво на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Деколте : V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Удобен дизајн. Долга ракав на јуниорите од без граници.

Карактеристики

Производи во категоријата

Холографска ткаенина Spangle Sequin
  • Ново
Оценка на клиентот:

Холографска ткаенина Spangle Sequin

Шасон Текстил ја претставува ткаенината Spangle Sequin Тежината на ткаенината е 95 GSM Блескавиот продолжение и�

DEN 1.00