• Ново
ЕВ од Елен Деџенерис Loveубовта пижама пантока се постави деца унисекс

ЕВ од Елен Деџенерис Loveубовта пижама пантока се постави деца унисекс

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Прославувајќи ги празниците со семејството штотуку се здобија со оваа симпатична пижама поставена од ЕВ1. Вклучува врв со долги ракави со печатен џеб за градите што се координира со појавување на дното на руно за да се заврши сетот. Врвот : 65% полиестер, 35% полиестер. Крај : 100% полиестер. Сет од 2 парчиња. Врвот : Печатен џеб на градите. Долги ракави. Деколте на екипажот. Директно полите. Дното : покриена еластична лента за половината. Ткаенина од руно. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, сува суво ниско, не пеглајте. Направено во Кина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бринли Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бринли Ко.

Што сакаме во врска со лекарите на Лија од Бринли Ко? Тие се кул, сепак класични со ватирани вегански кож�

DEN 799.84