• Ново
Потпис од Леви Строс и Ко. Women'sенски тотално обликувајќи директно фармерки

Потпис од Леви Строс и Ко. Women'sенски тотално обликувајќи директно фармерки

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Потпис од Levi Strauss & Co. ™ Тотално обликување на директно фармерки се фармерки кои ја сакаат вашата форма! Изработен од премија, супер истегнат тексас дизајниран за обликување, тенок и никогаш не се протега! Тотално обликување на директно фармерки има вграден во панел за измазнување на стомакот кој тајно и удобно го обликува, и се исекуваат тенок низ ногата со директно отворање на ногата за долг, посно изглед. Потпис од Levi Strauss & Co. Womenенски тотално обликувајќи директно фармерки : Супер истегнат премиум тексас кој ја одржува својата форма ЦЕЛ ДЕНХУГ ВАШИТЕ КРИВИ ЗА СОВРШЕН СЛЕДНО ПОВЕЕ ПОВЕЕ МИД РИЗИВНИК ВО ПАНЕЛ НА МАКЕДОНСКИТЕ ПАНЕЛОТ, кој тајно го обликуваше отворањето на ногата (S = 30 ”, М = 32, М = 32, М = 32, М = 32, М = 32, М = 32, М = 32, М = 32, М = 32, М = 32, М = 32, М = 32 ”, L = 34”) Содржината на ткаенината варира според бојата, видете поле за опис на производот за повеќе детали за миење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фармерки за директни нозе
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фармерки за директни нозе

Фордските фармерки со права слава на слава се стилски и исклучително разноврсни Направени од мека, но и�

DEN 0.67
Terra & Sky Women's Plus Size Supper Super Super Soft Jegging
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terra & Sky Women's Plus Size Supper Super Super Soft Jegging

Удобно за секојдневно носење, но сепак стилски доволно за специјални прилики, овие женски плус џегингс �

DEN 2.67
Terените и Sky Sky Plus Size Size Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terените и Sky Sky Plus Size Size Jeggings

Толку симпатична, толку удобна Должина на глуждот Затворање : Повлечете со еластична половината Ockебови

DEN 447.84