• Ново
Ештон плус големина мини фустан

Ештон плус големина мини фустан

Buyers rating:
DEN 342.24

Износ

Модерни, нежни V вратот и кратки ракави на Долман го прават овој плус големина мини фустан нокаут. Носете го за обични ноќи надвор со пријателите, или спарете го со изјава за чакер и сандали за дневни авантури. Сликата ласкави линии и лесна мини должина го прават најдобриот вид на секојдневно парче гардероба. Подгответе се за втор поглед! И затоа што ова е од облека за удобност 24/7, овој фустан е исто така супер мек и удобен, исто така. Машинска миење за ваша погодност, се спакува како сон за патување. Сакајте го вашиот изглед, со 24/7. V вратот. Дизајн на фустани со смена. мини должина. Кратки ракави во стил на Долман.

Карактеристики

Производи во категоријата

Dга Фустани Жени Лето Повик О-Вратот Краток Ракав Крпеница Лабава Мини Фустан За Секојдневно Тренингот Роденденски Фустани За
  • Ново
Оценка на клиентот:

Dга Фустани Жени Лето Повик О-Вратот Краток Ракав Крпеница Лабава Мини Фустан За Секојдневно Тренингот Роденденски Фустани За

Големина : S Биста : 90cm / 35.43" ракав : 13cm / 5.12" Должина : 92cm / 36.22" Големина : M Биста : 95cm / 37.40" Ракав : 13cm / 5.12" Должи�

DEN 255.84
Без граници на постери на јуниорите
  • Ново
Оценка на клиентот:

Без граници на постери на јуниорите

Поло добива нов изглед во форма на зипфустан со зипапфустан Ребреди се за меко, строго чувство, овој фус�

DEN 3.00