• Ново
Без граници за кратки ракави за мажи и големи машки издолжени мета, големини до 5xl

Без граници за кратки ракави за мажи и големи машки издолжени мета, големини до 5xl

Buyers rating:
DEN 271.68

Износ

Лесно вклопување, подолга должина и мека до допир - поставете го сето тоа заедно и имате една одлична мета од без граници. Сензационална основна, оваа издолжена мета со кратки ракави парови со џогирање, фармерки или шорцеви за опуштен, секојдневен изглед. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено, лесно вклопување. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Лев џеб на градите. Карактеристики : екипаж; заоблен полите. Џеб со кратки ракави од без граници за мажи.

Карактеристики

Производи во категоријата

Teeорџ машки кратки ракави екипаж
  • Ново
Оценка на клиентот:

Teeорџ машки кратки ракави екипаж

Време за освежување на врвно влечење Ажурирајте ги вашите основи почнувајќи со оваа екипа на кратки рак

DEN 2.67
Премиум маица на Ли Машка, пакувања
  • Ново
Оценка на клиентот:

Премиум маица на Ли Машка, пакувања

Ажурирајте ја омилената маица за секојдневно носење со овој памук со кратки ракави со памук на Ли Преми�

DEN 1.00
Докерс Машка цврста тенок тенок
  • Ново
Оценка на клиентот:

Докерс Машка цврста тенок тенок

Се врати на основите со оваа цврста тенок вклопувачки кратки ракави од Докерс со дизајн на брзо сушење С

DEN 399.52
Без граници издолжена маица за мажи
  • Ново
Оценка на клиентот:

Без граници издолжена маица за мажи

Дали ви треба нова разноврсна и стилска мета? Направено Проверете ја оваа издолжена маица за мажи од без

DEN 480.00