• Ново
Менс 5. мл. Тешка памучна маица пакет

Менс 5. мл. Тешка памучна маица пакет

Buyers rating:
DEN 817.92

Износ

100% памук за префрук; Еш Греј е 99/1; Sport Grey е 90/10; Беспрекорно ребро на вратот; прислушувано рамо до рамо; Двојно-игла зашивање низ целиот; Антички бои (цреша црвена, ирска зелена, жад купола, портокалова) се 90/10; Темен Хедер, Хедер (воена зелена, црвена, сафир), полноќ, јоргован се 50/50; Blackberry, Russet, Safity Green, портокалова Гилдан Менс 5,3 мл. Тешка памучна маица 3 пакет.

Карактеристики

Производи во категоријата

Менс Оз. Ултра памучен пакет пакет
  • Ново
Оценка на клиентот:

Менс Оз. Ултра памучен пакет пакет

100% памук за префрук; Еш Греј е 99 / 1; Sport Grey е 90 / 10; Двојноигла зашивање низ целиот; лесна јака; прислушувано

DEN 2.67
Машки кратки ракави за мажи
  • Ново
Оценка на клиентот:

Машки кратки ракави за мажи

Класичен од почеток до крај, ќе го сакате овој кратки ракави со кратки ракави за мажи во секоја боја...

DEN 1.67