• Ново
Клучна измешана маица

Клучна измешана маица

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Клучната мешана маица е дизајнирана со удобност и напорна работа во умот. Оваа мешана ткаенина е дизајнирана да ги надмине и во вклопување и во боја. Левиот џеб на градите овозможува основните работи да се чуваат десно на вашите прсти и карактеристики, како што се прислушувани рабови, зашиени страни и додадена е ознака за пренос на топлина за подобрување на удобноста. Клучот измешан мета се нуди во најразлични бои и парови убаво со кој било од нашите фармерки од 5 џеб. • 85% памук / 15% полиестер • Лев џеб на градите • Прицврстени споеви (рамо, грб и врат) • Зашиени страни за да се елиминира вртежниот момент • Вратот на екипажот • ознака за пренос на топлина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Менс 5. мл. Тешка памучна маица пакет
  • Ново
Оценка на клиентот:

Менс 5. мл. Тешка памучна маица пакет

100% памук за префрук; Еш Греј е 99 / 1; Sport Grey е 90 / 10; Беспрекорно ребро на вратот; прислушувано рамо до рамо; Д�

DEN 817.92
Teeорџ машки кратки ракави екипаж
  • Ново
Оценка на клиентот:

Teeорџ машки кратки ракави екипаж

Време за освежување на врвно влечење Ажурирајте ги вашите основи почнувајќи со оваа екипа на кратки рак

DEN 383.20
Премиум маица на Ли Машка, пакувања
  • Ново
Оценка на клиентот:

Премиум маица на Ли Машка, пакувања

Ажурирајте ја омилената маица за секојдневно носење со овој памук со кратки ракави со памук на Ли Преми�

DEN 1.00