• Ново
Елгин Возрасни Машки Сребрен И Златен Часовник Со Соодветни Нараквици

Елгин Возрасни Машки Сребрен И Златен Часовник Со Соодветни Нараквици

Buyers rating:
DEN 479.84

Износ

Останете според распоредот со стил Со Комплетот Машки Часовници И Нараквици Елгин. Комплетот содржи вкупно 88 вистински кристали кои обезбедуваат привлечен сјај и трепет. Секое парче Од овој комплет елгин кристален часовник и нараквица, исто така, има прилагодлива тока што ќе собере различни различни големини на зглобот. Елгин Машки Кристален Акцент Двобоен Часовник И Нараквица : 88 вистински кристали. Акцент двобоен часовник и нараквица поставени со прилагодлива тока. БАРА sr626sw батерија (вклучени).

Карактеристики

Производи во категоријата