• Ново
Џиаросвеи Бохо Жени Школка Морска Ѕвезда Шарм Глуждот Глуждот Синџирот Нараквица Нога Накит Подарок

Џиаросвеи Бохо Жени Школка Морска Ѕвезда Шарм Глуждот Глуждот Синџирот Нараквица Нога Накит Подарок

Buyers rating:
DEN 191.84

Износ

Спецификации : . Одликувајќи се со шарм од школка и морска ѕвезда, во боемски стил, може да го направи вашиот глужд да изгледа пошармантно. Висококвалитетен легиран материјал направен, не е лесен за ' рѓа и кршење, издржлив за употреба долго време. Добро се совпаѓаат со вашите сандали или едноставно се носат боси за летна плажа, одмор. Исто така убав подарок за вашите женски пријатели и семејство. Име На Предметот : Глуждот. Пол : Жени. Материјал : Легура. Стил : Бохо. Прилики : Секојдневен Живот, Запознавање, Забава, Патување, Плажа итн. Карактеристики : Шел/Морска Ѕвезда Шарм, Издржлив, Нога Накит, Подарок. Должина : 20см + 5см/7.87 "+ 1.97 " (Прибл.). Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметите може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : . 1 х Глуждот Со школка и морска ѕвезда шарм, на боемски стил, може да направи вашиот глуждот изгледа повеќе шармантна. Висококвалитетен легиран материјал направен, не е лесен за ' рѓа и кршење, издржлив за употреба долго време. Добро се совпаѓаат со вашите сандали или едноставно се носат боси за летна плажа, одмор. Исто така убав подарок за вашите женски пријатели и семејство.

Карактеристики

Производи во категоријата

Анавија среќен 50-ти роденденски подароци од не'рѓосувачки челик моден ѓердан роденденска картичка накит подарок за неа, роденденски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Анавија среќен 50-ти роденденски подароци од не'рѓосувачки челик моден ѓердан роденденска картичка накит подарок за неа, роденденски

Shappy Happy 50 ти роденденски ѓердан картичка и подарок за накит Овој нежен роденденски ѓердан има бесконече�

DEN 959.20
Моден Прстен ПИЛА Прекрасен Црн Прстен Од Легура На Бакар Инкрустиран Со Квадратни Циркони Во Различни Бои Одлични Подароци
  • Ново
Оценка на клиентот:

Моден Прстен ПИЛА Прекрасен Црн Прстен Од Легура На Бакар Инкрустиран Со Квадратни Циркони Во Различни Бои Одлични Подароци

Дами Модерен Црн Прстен Од Легура На Бакар Со Циркон Инкрустиран Во Осум Боикарактеристика : големина Н�

DEN 239.84
Пар Шупливи Љубов Срце Висат Обетки Жени Девојки Мода Бонбони Боја Акрилни Обетки Лесен Двојно Срце Капка Обетки Денот На Вљубените
  • Ново
Оценка на клиентот:

Пар Шупливи Љубов Срце Висат Обетки Жени Девојки Мода Бонбони Боја Акрилни Обетки Лесен Двојно Срце Капка Обетки Денот На Вљубените

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Страна На Врвот Миленичиња Од Џојбај пазар.Ост�

DEN 2.67