• Ново
кеусн обетки на личноста женски темперамент цирконски обетки женски обетки в

кеусн обетки на личноста женски темперамент цирконски обетки женски обетки в

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Обетки За личност Женски Темперамент Цирконски Обетки Женски Обеткикарактеристика : материјал : металперсонализирани обетки за ушни куки : без опер, без олово, изработени од легура. Висок степен на полирање, нема да кородира и дамка. Најдобар подарок : Премести секоја прекрасна девојка. Посебен подарок за вашиот љубовник, девојка, сопруга, ќерка, пријателка На Денот на Мајката, годишнина, роденден или свадбена прослава. Вклучете : 1 пар обетки КЕУСН Обетки ЗА Личност Женски Темперамент Цирконски Обетки Женски Обетки В.

Карактеристики

Производи во категоријата

Готски Стил Три-парче Прстени Во Собата За Жени Мода Елегантен Тиркизна Циркон Свадба Свадба Партија Секси Прстен Накит Подарок
  • Ново
Оценка на клиентот:

Готски Стил Три-парче Прстени Во Собата За Жени Мода Елегантен Тиркизна Циркон Свадба Свадба Партија Секси Прстен Накит Подарок

Материјал : Легура : onesize Color : Злато, Silver Notice : Креативен тиркизен дијамантски триделен женски прстен во н�

DEN 255.84
18к Бело Злато Делфин Приврзок
  • Ново
Оценка на клиентот:

18к Бело Злато Делфин Приврзок

Произведени исклучиво За Накитопсесија Ова е прекрасен приврзок за делфин од бело злато ОД 18к Овој прив

DEN 1.33
Вендунид Три Пара Соѕвездие Зодијаци Слој Обетки Соѕвездие Исклучителна Буква Хороскопи Староанглиски Зодијаци Знак Накит Роденденски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Вендунид Три Пара Соѕвездие Зодијаци Слој Обетки Соѕвездие Исклучителна Буква Хороскопи Староанглиски Зодијаци Знак Накит Роденденски

Ако имате какви било прашања во врска со нашите обетки со соѕвездие, ве молиме контактирајте не и со зад�

DEN 409.44