• Ново
Летни Жени Женски Врвови Слободно Време Блуза Со Долги Ракави Едноставни Графички Отпечатоци Женски Кошули Сина XL

Летни Жени Женски Врвови Слободно Време Блуза Со Долги Ракави Едноставни Графички Отпечатоци Женски Кошули Сина XL

Buyers rating:
DEN 182.24

Износ

Овој Моден Долг Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : долг ракав-тип на Јака : Врат На Екипажот-Шема : Графички Отпечатоци. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Кошули Големина : С САД : 4 Биста : 100см/39.37" Рамо : 63см/24.80" Ракав : 46см/18.11" Должина : 70см/27.56" Големина : М САД : 6 БИСТА : 104см/40.94" Рамо : 64см/25.20" Ракав : 47см/18.50" Должина : 71см/27.95" Големина : Л УС : 8 Биста : 112см/44.09" Рамо : 65см/25.59" Ракав : 48см/18.90" Должина : 73см/28.74" Големина : ХЛ сад : 10 биста : 120см/47.24" рамо : 66см/25.98" Ракав : 49см/19.29" должина : 75см/29,53" ГОЛЕМИНА : 2хл Сад : 12 биста : 128см/50,39" рамо : 67см/26,38" ракав : 50см/19,69" должина : 77см/30,31" големина : 3хл сад : 14 биста : 136см/53,54" рамо : 68см/26,77" ракав : 51см/20.08" Должина : 78см/30.71" € материјал q : полиестер, ткаенината е Мека, лесна, удобна и еластична. Овој врв може да се измие со машина и брзо се суши, се допира ладно, што е погодно за облекување во топло лето!. ①Карактеристики : Женска Мода Обична Качулка Со Кружен Врат Неправилна Блуза со Долги Ракави со Пруги. ●Лесно Совпаѓање● : ова е совршена летна маица за слоевитост или за носење сама. Овој основен врв можете да го спарите под јакна со фармерки, каприс, хеланки, панталони или здолниште во пролет, лето, fall и зима. Добро е да се комбинираат со лечи, станови и чизми. Прилики : Костум за секојдневно, дома, канцеларија, излегување, секојдневно носење, забава, плажа, улично носење. Пролет, лето, aut и други топло време. Упатство за перење : Се препорачува Миење Раце, се препорачува и машинско перење acceptable.Do не белило. Не висат или линија сува.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фронтвок Дами Обичен Ден На Независноста Пуловер Патриотски Моден Маичка Жени Американско Знаме Печатени Плажа Туника Блуза
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фронтвок Дами Обичен Ден На Независноста Пуловер Патриотски Моден Маичка Жени Американско Знаме Печатени Плажа Туника Блуза

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Врвови На Вратот На Екипажот, Кошула Со Кратки Ракави, Секојдневна �

DEN 270.08
Гаквбуо Плус Големина Летни Блузи За Женски Врвови Облечени Обични Врвови Од Туника За Носење Со Хеланки Женски Врвови Женска
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гаквбуо Плус Големина Летни Блузи За Женски Врвови Облечени Обични Врвови Од Туника За Носење Со Хеланки Женски Врвови Женска

Големина Шема : Големина : С Биста : 104см / 40.94" Рамо : 46см / 18.11 "Должина : 65см / 25.59 " Ракав : 24см / 9.45" Големина : �

DEN 255.84
Тосми Женски Кошули Женски Памучни Копчиња Надолу Кошула Секојдневен Долг Ракав Лабава Јака Ленена Работна Блуза Блузи Со Џебни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Тосми Женски Кошули Женски Памучни Копчиња Надолу Кошула Секојдневен Долг Ракав Лабава Јака Ленена Работна Блуза Блузи Со Џебни

Големина : С Биста : 90см / 35.43" Рамо : 54см / 21.26" Ракав : 43см / 16.93" Должина : 73см / 28.74" Големина : М Биста : 94см / 37.01"

DEN 3.00