• Ново
Teeорџ машки кратки ракави екипаж

Teeорџ машки кратки ракави екипаж

Buyers rating:
DEN 383.20

Износ

Време за освежување на врвно влечење. Ажурирајте ги вашите основи почнувајќи со оваа екипа на кратки ракави од Georgeорџ. Изработена во удобна ткаенина со влага за да ви помогне да ве олади и суви во текот на денот, оваа машка мачка има класичен екипаж и силуета со кратки ракави. Соберете повеќе од една и облечете ги овие маички соло како дел од вашиот изглед или поставете го под кошула со копче за додадени опции за стилизирање. Само на. Материјал : 65% полиестер/35% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Модел е 6'1 "и носи големина M. Fit : Редовно. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : кратки. Џебови : Ниту. Маица со кратки ракави од Georgeорџ.

Карактеристики

Производи во категоријата

Докерс Машка цврста тенок тенок
  • Ново
Оценка на клиентот:

Докерс Машка цврста тенок тенок

Се врати на основите со оваа цврста тенок вклопувачки кратки ракави од Докерс со дизајн на брзо сушење С

DEN 399.52