• Ново
Teesорџ Машки екипаж на екипаж со долги ракави, 3-пакувања

Teesорџ Машки екипаж на екипаж со долги ракави, 3-пакувања

Buyers rating:
DEN 799.20

Износ

Подобро од основните-овие маици со долг ракав за мажи се удобен слој за да го започнете денот. Носете ги соло за време на викендите или под копчиња со копчиња за додадена топлина. Со класичен екипаж, силуетата со долги ракави е совршена за време на сезоната на ладно време и лесно го комплетира вашиот изглед дали се карате или се упатувате кон забавни активности. Не заборавајте : добивате три! Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 3 маички со долги ракави. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено, удобно вклопување. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж; Цврст тон. Машки екипаж тимови од Georgeорџ.

Карактеристики

Производи во категоријата

Teeорџ машки кратки ракави екипаж
  • Ново
Оценка на клиентот:

Teeорџ машки кратки ракави екипаж

Време за освежување на врвно влечење Ажурирајте ги вашите основи почнувајќи со оваа екипа на кратки рак

DEN 2.67
Пакет маица за перформанси за мажи
  • Ново
Оценка на клиентот:

Пакет маица за перформанси за мажи

100% плетен полиестерски дрес; Етикета за пренос на топлина; Aqua FX ® за прикриени својства; Fresh Care ® за антим�

DEN 1.00
Машки кратки ракави за мажи
  • Ново
Оценка на клиентот:

Машки кратки ракави за мажи

Класичен од почеток до крај, ќе го сакате овој кратки ракави со кратки ракави за мажи во секоја боја...

DEN 1.67