• Ново
Маица за графичка маичка за лого на американска музика, големини S-3XL

Маица за графичка маичка за лого на американска музика, големини S-3XL

Buyers rating:
DEN 274.08

Износ

Доведете го вашиот стил во живот и бидете нежни со маичката со графичка маичка за лого MTV American Music, големини S-3 XL. Совршено за секоја пригода! Ова на Trend Tees се совршени за секоја обична пригода и сигурно ќе го привлече вниманието на сите. Супер меките маички не се само модерни, туку и многу удобни. Секоја облека е направена уникатна заради процесот на производство. Овие на тренд графика можат лесно да се спарат со вашите омилени панталони, шорцеви или пот. Ова ќе биде основно парче во вашиот плакар. Совршено за оние кои го сакаат МТВ! Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Домашна. Големина : Моделот е 6'1 '' и носи големина М; Достапно во големини до 3 XL. Fit : Стандардно вклопување. Стил на вратот : вратот на екипажот. Графичка кошула.

Карактеристики

Производи во категоријата

Без граници издолжена маица за мажи
  • Ново
Оценка на клиентот:

Без граници издолжена маица за мажи

Дали ви треба нова разноврсна и стилска мета? Направено Проверете ја оваа издолжена маица за мажи од без

DEN 480.00