• Ново
Виндзор Жакард Слоевит Валанс

Виндзор Жакард Слоевит Валанс

Buyers rating:
DEN 399.84

Износ

Класичен Виндзор Слоевит Прозорец Валанс Со Искривени Рабови и Џеб Од Прачка Одозгора За Лесно Закачување опис класичниот стил на оваа прекрасна валанс е совршен додаток на вашиот традиционален декор. Овој двослоен валанс има искривен раб и има два слоја еден цврст и еден пругаст. Достапен во 4 бои, секој има џебен врв за прачка за лесно закачување. Машинско перење. Полиестер и памук; увезени. Валанс мерки 56 "В х 17" Л.Изберете : Кафеава, Сина, Бургундска или Маслинка.Материјал Типполиестер, Памучна Продавница со доверба! Повеќе од 50 Години, Колекциите Итн им носат на клиентите уникатни, чудни, инспиративни и производи за домашно решение. Сите Колекции итн производите доаѓаат со 60 ден, лесна политика за враќање и 100% задоволство guarantee.No Купување Ризик, Враќање Без Проблеми-Гарантирано 100% Задоволство Со задоволство на клиентите како наш приоритет број еден, гордо нудиме Гаранција За Задоволство за целата наша стока и услуги. Од нашата привлечна стока и неверојатни вредности, до нашата пријателска услуга за клиенти, ние се стремиме да обезбедиме позитивно искуство за купување со исполнување или надминување на вашите очекувања. Ако не сте целосно задоволни во рок од 60 дена од купувањето (видете ја политиката за враќање за детали). Виндзор Жакард Слоевит Валанс : Еден валанс по пакет. 55 проценти полиестер, 45 проценти памук. Големина : 56 "х 17". Машинско перење, ладно; падне суво ниско. Достапно во различни бои : Сина, Кафеава, Бургундска, Ленена И Маслинка.

Карактеристики

Производи во категоријата

Гори 1-Парче Филтрирање На Светлината Проѕирна Завеса На Вратата На Краткиот Прозорец Тул Со Половина Прозорец Завеса Воил Кафуле
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гори 1-Парче Филтрирање На Светлината Проѕирна Завеса На Вратата На Краткиот Прозорец Тул Со Половина Прозорец Завеса Воил Кафуле

Спецификации : Состојба : 100% Бренд Новхедер : Род Џебстил : Модерен Материјал : Полиестеркол : Жолта, Црна,

DEN 191.52
Зодани 1 Половина Кујна Завеси Прачка Џеб Прозорец Завеси Светлината Филтрирање Кратка Завеса Цврсти Бои Шамија Валанс Дневна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Зодани 1 Половина Кујна Завеси Прачка Џеб Прозорец Завеси Светлината Филтрирање Кратка Завеса Цврсти Бои Шамија Валанс Дневна

Лесна употреба на лесна нега прозорец Заштитете го вашиот внатрешен мебел од директно изложување на со�

DEN 223.68
Беивеи-Сет Род Џеб Тул Прозорец Завеса Прекрасни Животни Воил Прозорец Завеса Слот Врвот Проегирна Завеса Валанс За Дневна Соба
  • Ново
Оценка на клиентот:

Беивеи-Сет Род Џеб Тул Прозорец Завеса Прекрасни Животни Воил Прозорец Завеса Слот Врвот Проегирна Завеса Валанс За Дневна Соба

Спецификации : Состојба : 100% Нов Тип На Бренд : Панелшедер : Џеб На Прачкитранспарентност : Шермонтирање :

DEN 143.68
Авамо 1-Парче Цветни Проѕирни Прозорец Завеса Слот Врвот Тул Прозорец Завеса Прачка Џеб Воил Завеса Валанс За Дневна Соба Бела
  • Ново
Оценка на клиентот:

Авамо 1-Парче Цветни Проѕирни Прозорец Завеса Слот Врвот Тул Прозорец Завеса Прачка Џеб Воил Завеса Валанс За Дневна Соба Бела

Спецификации : Состојба : 100% Бренд Њутип : Панелшедер : Џеб На Прачкитранспарентност : Монтирање На Светл�

DEN 3.33