• Ново
Велигденска Графичка Маица Момче Мајка Кошула Смешна Мајка Подарок Кошула Мајка На Момчиња Блузи За Одмор

Велигденска Графичка Маица Момче Мајка Кошула Смешна Мајка Подарок Кошула Мајка На Момчиња Блузи За Одмор

Buyers rating:
DEN 303.84

Износ

Карактеристики На Производот : . . Висококвалитетна Ткаенина - - - Ви Дава удобно и природно чувство на кожата. Дише, нежно и обликувано, видливо меко, допира свиленкасто. . Најдобар Подарок- - - модниот цртан модел На Маици, од кои секоја е уникатно искуство! Тоа е исто така најдобриот подарок за членовите на вашето семејство, пријателите и љубовникот во посебни денови или одмор. . Повод - - - машките секојдневни кошули се погодни за сите прилики, особено за обични излегувања, активности на плажа и одмор. Совршен за пролет, лето и aut моден уличен стил, запознавање, хавајски, секојдневна секојдневна облека, облека на плажа и сл. . Топли Совети - - - измијте рачно на максимална температура 30€, не избелувајте, закачете на ладно место капете суво, температурата на долната плоча на железо максимум 150€, конвенционално хемиско чистење. Машината и рачното перење се достапни за машките цветни хавајски кошули. . . Пакетот вклучува : . . 1 х Маица. Дише, нежно и стилски, меко и свиленкасто. Ефектот на горниот дел од телото е уреден, со фина изработка. Дизајнот има добар декоративен ефект врз обликот на облеката. Едноставниот дизајн на манжетната го прави удобен и лабав за носење. големина на деца, големина на возрасни, преголема големина и умерена големина. Применливо за запознавање, работа, шопинг итн.

Карактеристики

Производи во категоријата

Не Твојата Маица За Вештерки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Не Твојата Маица За Вештерки

Прославете Ја Ноќта на Вештерките со стил со оваа смешна не вашата графичка маичка За Вештерки Насмејте

DEN 271.84
Женски Божиќ Црвено Вино Стакло Кошула Маица Смешни Божиќ Маица V Вратот Кошули Лабава Солидна Тренингот Графички Маица Врвот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Божиќ Црвено Вино Стакло Кошула Маица Смешни Божиќ Маица V Вратот Кошули Лабава Солидна Тренингот Графички Маица Врвот

жени нејасни дуксери пуловер од руно дуксери женски руно јакна со џебови да ладно сум секогаш ладен дук�

DEN 271.84
Женски Вратоврска Боја Падне Блузи, Мода Долги Ракави V-Вратот Графички Печатени Маица Пуловер Повик Над Големината Туника Маици
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Вратоврска Боја Падне Блузи, Мода Долги Ракави V-Вратот Графички Печатени Маица Пуловер Повик Над Големината Туника Маици

Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) Добредојдовте Во Продавницата ☛к Нархбрг☚! [Нашата Продавница] : Нархб�

DEN 1.00