• Ново
Самоконтрола, Упорност, Нескротлив Дух, Учтивост, Карате-ИД: 1824

Самоконтрола, Упорност, Нескротлив Дух, Учтивост, Карате-ИД: 1824

Buyers rating:
DEN 559.20

Износ

Дали барате совршена патриотска кошула за тој специјален таеквондо ентузијаст во вашиот живот? Или можеби сакате само убава и удобна маица за себе. Во секој случај, Оваа Самоконтрола Упорност Нескротлив Дух Интегритет Учтивост го прави совршен подарок за боречки вештини љубов татко, брат, вујко, дедо, или секој кој се гордее со својата земја и нивните вештини. Со својот смел графички дизајн со национално знаме и теквондо симболи, оваа кошула сигурно ќе биде хит кај секој што ја сака оваа корејска боречка вештина. Направен е од мек и дише материјал, што го прави одличен и за тренинг и за секојдневна облека. Можете да го носите на часови по таеквондо, турнири или само надвор и околу. Земете ја оваа патриотска теквондо маичка денес за себе или како роденденски подарок или божиќен подарок. Тоа е одличен начин да ја покажете вашата поддршка за вашата земја и вашата страст за боречки вештини, и сигурно ќе го цени секој што сака таеквондо. 100% памук (Спортската Сива боја е 90/10 памук/полиестер). Средна ткаенина (5,3 мл/ид2 (180 г/м2)). Унисекс Возрасни Големина - Не Тенок Одговара. Работи верно на големината. Искинете ја етикетата. таеквондо подарок, таеквондо појаси, Тато Кошула, Подарок за него, карате кошула, боречки вештини кошула, тае квон до, таеквондо мајка, тае квон направи подарок, таеквондо кошули, за тато, за чичко, татковци ден кошула. Самоконтрола, Упорност, Нескротлив Дух, Учтивост, КАРАТЕ - ИД : 1824.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ластесо Велигденска Кошула За Жени Среќна Симпатична Маичка За Печатење Зајаче Секојдневни Врвови Со Кратки Ракави Пролет Лето
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ластесо Велигденска Кошула За Жени Среќна Симпатична Маичка За Печатење Зајаче Секојдневни Врвови Со Кратки Ракави Пролет Лето

парови новогодишни кошули симпатични велигденски кошули за жени новогодишна кошула жени велигденски п

DEN 3.00