• Ново
Една Благодарна Баба Виножито Леопард Fall Aut Маица

Една Благодарна Баба Виножито Леопард Fall Aut Маица

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Бренд : ДРВО НА ЖЕЛБИ. Соодветно место : Идеално За секоја активност; совршено за плажа, пешачење, кампување, риболов, лов, патување, долг лет на авиокомпанија, јога, тренинг, тренинг, теретана, фитнес, изведување пилатес вежби аеробик итн. Функција : . Ултра Лесен и компресибилен за лесно пакување. Супер лесен и флексибилен. Удобно во носењето и прави да чувствувате голема слобода. Лесен и компресибилен за лесно пакување, погодност за одмор или кој било друг спорт, активности на отворено. Оваа облека ја прави најдобрата идеја за подарок за вас, семејството или пријателот. Совршен За Божиќ, Ден На Таткото За Тато, Ден На Мајката за Мама, идеја за подарок за пријателите, совршена идеја за вашиот брат или сестра. Добредојдениот домашен подарок што ќе го сакаат. Ова се долготрајни облеки, нешто што можете да го носите на забава или само едноставен филм. Подарете ги, тоа е нешто што ќе го носат цела година. Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 50% памук, 50% Полиестер. Увезени. Машинско Перење. Една Благодарна Мајка Е Одличен Подарок Fall Fall, Денот На Благодарноста За Мама, Мама, Мама, Мајка, Тиква Мама, Тиква Мајка, Благодарна Мајка, Благодарна Мајка. Одличен Подарок За Роденден,Денот На Мајките,Денот На Благодарноста,Среќен Ден На Благодарноста, Денот На Благодарноста. Одличен подарок за Денот на Благодарноста, Среќен Ден На Благодарноста, Есенска Сезона, Здравоumn, Сезона На Тиква, Ден На Турција.Еден Благодарен Мама Дизајн паѓа турција денот на благодарноста со симпатична турција, благословена мајка, есенски лисја.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фник Велигден Маица За Мажи И Жени Велигденски Зајачки Јајца Писмо Печатени Повик Краток Ракав Полиестер Екипажот Вратот Улица
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фник Велигден Маица За Мажи И Жени Велигденски Зајачки Јајца Писмо Печатени Повик Краток Ракав Полиестер Екипажот Вратот Улица

Спецификација : Марка : Фник Стил : Секојдневен, Гроздобер Тип На Ракав : Краток Ракав Јака : Тркалезна Ја�

DEN 2.67