• Ново
С. Поло Асн. Момци за џебни маици со кратки ракави, големини 4-18

С. Поло Асн. Момци за џебни маици со кратки ракави, големини 4-18

Buyers rating:
DEN 160.00

Износ

Основно, но никогаш здодевно; Овие џебни екипи на вратот на екипажот доаѓаат во повеќе бои, така што секогаш ќе имате подготвени да одите. Со смели, класични бои и лесни неутрали, сите со едноставен дизајн на вез на градите, тие ќе одат со сè што сака да носи. Фармерки, пот, на училиште, на игралиште, во кревет. Мека, удобна. Што друго ви треба? Приближно. Должина од рамо до полите : 23 ". Опуштено вклопување. Кратки ракави. Карактеристики везени американски поло Асн. Лого на лево градите. 100% памук. Машината што се мие. Увезено. Американски поло Асн.

Карактеристики

Производи во категоријата

Не Твојата Маица За Вештерки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Не Твојата Маица За Вештерки

Прославете Ја Ноќта на Вештерките со стил со оваа смешна не вашата графичка маичка За Вештерки...

DEN 271.84