• Ново
- Маица Канџи Аикидо Маица Мажи Класичен Секојдневен Мек Кружен Врат Со Кратки Ракави Маичка За Подароци За Боречки Вештини Љубовна Маица

- Маица Канџи Аикидо Маица Мажи Класичен Секојдневен Мек Кружен Врат Со Кратки Ракави Маичка За Подароци За Боречки Вештини

Buyers rating:
DEN 287.84

Износ

Поддржете Прилагодено Печатење На Машки Женски Маици Како Фото Или Лого Текст НАПРАВЕТЕ Сами Свој Дизајн Маица И Дуксер ние Сме производител, Добредојдени продавачи и продавачи На големо Да соработуваат Со нас Ако сакате да нарачате повеќе парчиња, ве молиме контактирајте со нас препорачана големина : XS е погодна за висина 140-150см, тежината 30-40КГ е погодна за висина 150-155см, тежината 40-45КГМ е погодна за висина 155-160см, Тежина 45-55кгл Е ПОГОДНА ЗА ВИСИНА 160-165см, тежина 55-60кгхл е погодна за висина 165-170см, тежина 60-75кгххл е погодна за висина 170-180СМ, тежина 70-80кг3хл е погодна ЗА ВИСИНА 180-185см, тежина 80-90кг4хл Е ПОГОДНА ЗА ВИСИНА 180см-190см, Тежина Над 90кг врева Должина Ракави Раменици Големина / инчи / Инчи / инчи 80см / 31,4"59см /23,2"19см /7,4"37см /14,5"с84см /34,6"63см /24,8"20см /7,8"40СМ /15,7"М94см /37,0"69СМ /27,1"20см /7,8"46см /16,9"л100см /39,3"71см /27,9"20см /7,8"46см /18,1"xl104см /40,9"72см /28,3"20см /7,8"48СМ /18.8"Xxl110cm /43.3"76 CM /29.5"21cm /8.2"51cm /20.0"xxxl118cm /46.4"75cm /29.9"21 CM /8.2"53cm /20.8"XXXXL124 CM /48.8"79cm /31.1"22 CM /8.6"56см /22.0"1.Големината Е азија големина, тоа е помал ОД нас,ЕУ,ЕУ,ВЕЛИКА БРИТАНИЈА,ау големина.2.Ве молиме дозволете 1-3 см разлики поради рачно мерење .3.Ве молиме проверете ја табелата со големини кога нарачувате. Следење на парцели : можете да ја следите вашата парцела на следната веб-страница : www.17 /енанд исто така, можете да го следите на официјалната веб-страница на вашата земја. Повратни информации : Ако сте задоволни со производот што го добивате, ве молиме оставете позитивни повратни информации, 5 ѕвезди се најмногу добредојдени.Не сте задоволни? Контактирајте не пред да оставите негативни повратни информации, ние сме среќни да помогнеме искрено и да го подобриме квалитетот на нашата услуга и стоки во исто време.Резултатите од повратните информации се доста значајни за нас. Применлива Сезона : Четири Сезони. Применлива Сцена : Секојдневен. Место На Потекло : Кина (Копно). Тип На Ткаенина : Широка Ткаенина. Качулка : Не. Тип На Шема : Печатење. Стил на ракав : краток ракав. Јака : О-Вратот. Материјал : Полиестер, Модален. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот ( См) : Кратко. Име На Брендот : Јуанџијанглетао. Потекло : Континентална Кина. ЦН : Гуангдонг. Пол : МАЖИ. Блузи Тип : Маици. Тип На Ставка : Врвови. Големина : XSS S M L XL XXL XXXL. Боја : Бела Црна. Тип на ракав : краток ракав. Стил : лежерно. Погоден за објектот : Мажи жени двојки. Тип на јака : Редовна тркалезна јака. Пол : мажи жени унисекс. сезона : Пролет лето winter зима. Карактеристика3 : Графички Маички Врвови Облека. Флипер Фиш Рок Музички Бенд Маица : Флипер Фиш Рок Музички Бенд Маица. Флипер Риба Рок Музички Бенд мета : Флипер Фиш Рок Музички Бенд Блузи. Флипер Риба маица : маица за мене. Camа Хомбре : камисети. Музички бенд маица : Хип хоп маица. анимација : аниме.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фетерна Плус Големина Печатени Работни Униформни Врвови За Жени Маици Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Со Џебови облечени блузи
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фетерна Плус Големина Печатени Работни Униформни Врвови За Жени Маици Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Со Џебови облечени блузи

Големина : S Биста : 100cm / 39.37" Рамо : 44cm / 17.32" Ракав : 20cm / 7.87" Должина : 70cm / 27.56"Големина : M Биста : 106cm / 41.73" Рамо :

DEN 2.33
Алјаска Гроздобер Маица
  • Ново
Оценка на клиентот:

Алјаска Гроздобер Маица

Оваа маица е многу мека, лесна и дише Ткаенината е претходно намалена за да се обезбеди удобно и слабеењ�

DEN 2.33
Не Твојата Маица За Вештерки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Не Твојата Маица За Вештерки

Прославете Ја Ноќта на Вештерките со стил со оваа смешна не вашата графичка маичка За Вештерки...

DEN 271.84
Погоди Кој Се Врати Повторно Кошула, Смешни Велигден Исус Кошула, Исус Љубовник Кошула, Ретро Христијанската Вера Исус Графички
  • Ново
Оценка на клиентот:

Погоди Кој Се Врати Повторно Кошула, Смешни Велигден Исус Кошула, Исус Љубовник Кошула, Ретро Христијанската Вера Исус Графички

Драго ни е да ви дадеме 10% за следното купување за секој што ќе ни остави добар преглед како благодарност

DEN 2.33