• Ново
Женски Маици V Вратот Кратки Ракави Женски Кратки Ракави Блузи Облечени Повик Лето Графички Цветни Печати Модни Кошули Туника

Женски Маици V Вратот Кратки Ракави Женски Кратки Ракави Блузи Облечени Повик Лето Графички Цветни Печати Модни Кошули Туника

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Женски Маици V Врат Кратки Ракави Женски Врвови Со Кратки Ракави Облечени Секојдневни Летни Графички Модни Кошули Со Цветен Принт Туника Женски Маици V Врат Кратки Ракави Женски Врвови Со Кратки Ракави Облечени Лежерни Летни Графички Цветни Принт Модни Кошули Туникарактеристика : Дизајн : Летни Женски Маици Блузи Лежерна Лабава Мода Цветни Туника Маици Кратки Ракави Плус Големина КОШУЛИ Со копчиња Маици Материјал : Висококвалитетен Материјал, Еластичен, Мек И Дише. Удобно чувство и лабаво вклопување за удобно вклопување. Женски Летни Врвови Женски Обични Модни Печатени Ремени За Кошули Со Патент Ладни Врвови На Рамо Со Кратки Ракави V Маица За Вратот : Женски Врвови Со Кратки Ракави Женски Лабави Маици Обични Печатени Кратки Ракави V Кошула Со Врат Врвови Смешни Врвови На Кошули За Женски Лежерни Маици Со Маици Со Кратки Ракави Топокација : женски летни кошули, женски деловни обични блок кошули во боја. Оваа удобна модна кошула е погодна за работа, канцеларија, деловно секојдневие, состанок, секојдневно носење, одмор, одмор, секојдневно, излегување, ноќно излегување, улица и многу повеќе.Парови со : Совршена основна кошула со хеланки со висок струк, панталони или спортски градник, шорцеви, фармерки информации за производот : Пол : Женска Пригода : Секојдневен,Тип На Шема : Стил На Печатење : слободно време : редовно вклопување : Точно на големината дебелина : стандарден метод на перење : рачно перење во ладна вода, закачување или сушење на линија што добивате : 1 женски топ белешка : Различни екрани на екранот ќе имаат дисплеј за разлика во боја, и ќе има Грешки во рачното мерење. Ве молиме погледнете ја табелата со големини за купување производ!Sizeusukeubustshoustshoundersleve Мека, Лесна, Растеглива ткаенина, удобна за носење со секојдневен лабав стил на вклопување. Врвот може да се совпадне со фармерки, ултрашир, панталони за тело, здолниште итн. Стилски и мода ве прават попривлечни. Лабава, ултра-ниска V-вратот, чипка, печатење. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фетерна Плус Големина Печатени Работни Униформни Врвови За Жени Маици Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Со Џебови облечени блузи
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фетерна Плус Големина Печатени Работни Униформни Врвови За Жени Маици Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Со Џебови облечени блузи

Големина : S Биста : 100cm / 39.37" Рамо : 44cm / 17.32" Ракав : 20cm / 7.87" Должина : 70cm / 27.56"Големина : M Биста : 106cm / 41.73" Рамо :

DEN 2.33
Унисе Џерси Краток Ракав Мета
  • Ново
Оценка на клиентот:

Унисе Џерси Краток Ракав Мета

Оваа класична унисекс маичка со кратки ракави се вклопува како добро сакан фаворит Мекиот памук и квали

DEN 301.44
Сдјма Машки Опуштено Вклопување Во Тешка Категорија Кратки Ракави Обични Модни Кружни Вратот Пуловер Простор Планета Печатење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Сдјма Машки Опуштено Вклопување Во Тешка Категорија Кратки Ракави Обични Модни Кружни Вратот Пуловер Простор Планета Печатење

Мажи Обични Божиќ Лак Јазол Чувство На Атмосфера 3д Дигитално Печатење Пуловер Круг Вратот Краток Ракав

DEN 0.67