• Ново
Генерички Американски Бејзбол Гроздобер Маица Машки Краток Ракав Целосно Печатење Маица Црна

Генерички Американски Бејзбол Гроздобер Маица Машки Краток Ракав Целосно Печатење Маица Црна

Buyers rating:
DEN 191.20

Износ

Генеричката Американска Бејзбол Гроздобер Маица е изработена од 100% полиестер, обезбедувајќи меко и удобно чувство. Со заоблениот врат и кратките ракави, оваа маичка нуди опуштено и удобно вклопување. Дизајнот со целосен принт додава стилски и трендовски допир на вашиот изглед. Совршен е за секојдневно носење и лесно може да се комбинира со различни тимови. Без разлика дали одите на обична прошетка, патување или само лежење дома, оваа маичка е погодна за сите сезони. Погоден е и за разни активности, ве одржува удобно во текот на денот, без разлика дали сте во канцеларија или во теретана. Маичката може да се пере во машина и може да се мие со ладна вода. Се препорачува да се исуши на тивок оган. Ве молиме имајте предвид дека обезбедените мерења се земаат со облеката поставена рамно, и може да има мало отстапување од 2-4см поради различни методи на мерење. Мек и удобен материјал. Лабаво и опуштено вклопување. Погоден за секојдневно носење и разни прилики.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Божиќ Црвено Вино Стакло Кошула Маица Смешни Божиќ Маица V Вратот Кошули Лабава Солидна Тренингот Графички Маица Врвот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Божиќ Црвено Вино Стакло Кошула Маица Смешни Божиќ Маица V Вратот Кошули Лабава Солидна Тренингот Графички Маица Врвот

жени нејасни дуксери пуловер од руно дуксери женски руно јакна со џебови да ладно сум секогаш ладен дук�

DEN 271.84
Погоди Кој Се Врати Повторно Кошула, Смешни Велигден Исус Кошула, Исус Љубовник Кошула, Ретро Христијанската Вера Исус Графички
  • Ново
Оценка на клиентот:

Погоди Кој Се Врати Повторно Кошула, Смешни Велигден Исус Кошула, Исус Љубовник Кошула, Ретро Христијанската Вера Исус Графички

Драго ни е да ви дадеме 10% за следното купување за секој што ќе ни остави добар преглед како благодарност

DEN 2.33