• Ново
Хеи_к Женска Секси Мода Папочна Врвца Обична Маица со Печатени Кратки ракави летни врвови за жени

Хеи_к Женска Секси Мода Папочна Врвца Обична Маица со Печатени Кратки ракави летни врвови за жени

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Женска секси модна папочна врвца секојдневна Маица со печатени кратки ракави ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : quolyester Que Материјал : Удобно и меко чувство,Лесен И Стилски Que Карактеристика : Секојдневен,без ракави, трендовски и елегантен.`+Прилика : Одлично За секојдневно носење во затворени или надворешни врати, Датум,Одмор, Дружење, ви дава мода и среќа.Се Што Сакаме Е Да Ви донесеме Поинаква Мода. Ве Прави Мода И Уникатен Секој Ден. Информации за производот : Сезона : Пролет,Лето,Aut Пол : Жени Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерски Стил : Секојдневна Должина : Редовно миење : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1xwomenени Врвови Големина Сад ВЕЛИКА БРИТАНИЈА Биста Должина На Ракавот Рамо м 8 12 38 88см/34,65" 15,5 см/6,10" 46см/18,11" 44см/17,32" Големина : м сад : 8 Велика Британија : 12 Еу : 38 Биста : 88см/34.65" Ракав : 15.5 см/6.10" Должина : 46см/18.11" рамо : 44см/17.32" Големина Шема : големина : с сад : 6 велика британија : 10 еу : 36 биста : 84см/33.07" ракав : 15см/5.91" должина : 44см/17.32" Рамо : 42см/16.54"Големина : М Сад : 8 Велика Британија : 12 Еу : 38 Биста : 88см/34.65" Ракав : 15.5 См/6.10" Должина : 46см/18.11" рамо : 44см/17.32"големина : л сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 92см/36.22" ракав : 16см/6.30" Должина : 48см/18.90" Рамо : 46см/18.11"големина : Xl сад : 12 велика Британија : 16 еу : 42 биста : 96см/37.80" Ракав : 16.5 см/6.50" должина : 50см/19.69" рамо : 48см/18.90"големина : xxl сад : 14 велика британија : 18 Еу : 44 Биста : 100см/39.37" Ракав : 17см/6.69" Должина : 52см/20.47" Рамо : 50см/19.69" ♞ИЗРАБОТЕН е ОД Висококвалитетни Материјали,Доволно Издржлив за секојдневно носење. ♞Класичен V-врат, лабаво вклопување, кратки ракави, висок низок раб, две страни поделени; доволно Долго за покривање на колковите. ♞Висок Квалитет. Лесен, мек и удобен, убав материјал на допир кој беспрекорно преминува од канцеларија во секојдневна облека, лесно создава убава женска фигура. ♞Со својот крој за слабеење и трендовски изглед, лесно се совпаѓа со секоја облека. Одлично оди со фармерки или хеланки, Спортски Панталони, палто, јакна или пар јога панталони. Класичниот дизајн е најдобриот избор за моден стил!. ♞Карактеристики : Истегнување, врв во Секојдневен стил, плисирана предна блуза, врв без ракави со туника со тркалезен врат, маичка за одблесок на Полите, Цврста боја и печатење, Над должината на задникот. Совршен е за пролет, лето, fall и зима.

Карактеристики

Производи во категоријата

Графичка Америка смешна празнична празнична Божиќна понуда Непослушен и го знам тоа и вреди да се направи женска графичка маица
  • Ново
Оценка на клиентот:

Графичка Америка смешна празнична празнична Божиќна понуда Непослушен и го знам тоа и вреди да се направи женска графичка маица

Покажете ја вашата празнична страна со оваа непослушна и ја знам и вреди да се тематски женски графички

DEN 2.00
Унисе Џерси Краток Ракав Мета
  • Ново
Оценка на клиентот:

Унисе Џерси Краток Ракав Мета

Оваа класична унисекс маичка со кратки ракави се вклопува како добро сакан фаворит Мекиот памук и квали

DEN 301.44