• Ново
Пеперутка Печатење На Пеперутка На Вратот На жените Секојдневна маица женски летни врвови

Пеперутка Печатење На Пеперутка На Вратот На жените Секојдневна маица женски летни врвови

Buyers rating:
DEN 271.20

Износ

Женски В-вратот Пеперутка Печати Повик Маица В-Вратот Пеперутка Печати Повик Маица 1. Изработен е од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење.2. Кул е за носење.3. Удобно и пријатно за носење дома или на работа.4. Овој лесен врв е совршен за оние пријатни денови!5. Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна.Информации за производот : Сезона : Лето : Женска Пригода : Дома, Секојдневен Материјал : Имитација на памук : Секојдневен, Моден Ракав Должина : Краток Ракав : Одговара на големината дебелина : Стандардно Како да се мие : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1 ЕЕЗ Женски Tops Size Bust Sleeve Length S100cm/39.37"17cm/6.69"69cm/27.17"M104cm/40.94"18cm/7.09"70cm/27.56"L108cm/42.52"19cm/7.48"71cm/27.95"XL112cm/44.09"20cm/7.87"72cm/28.35"2 XL116cm/45.67"21cm/8.27"73cm/28.74" Size : SBust : 100cm/39.37"Sleeve : 17cm/6.69"Length : 69cm/27.17"Size : MBust : 104cm/40.94"Sleeve : 18cm/7.09"Length : 70cm/27.56"Size : LBust : 108cm/42.52"Sleeve : 19cm/7.48"Length : 71cm/27.95"Size : XLBust : 112cm/44.09"Sleeve : 20cm/7.87"Length : 72cm/28.35"Size : 2 XLBust : 116cm/45.67"Sleeve : 21cm/8.27"Length : 73cm/28.74" Табела Со Големини : Големина : С биста : 100см/39,37" Ракав : 17см/6,69"Должина : 69см/27,17" Големина : М Биста : 104см/40,94" Ракав : 18см/7,09"Должина : 70см/27,56" Големина : Л Биста : 108см/42,52" Ракав : 19см/7,48"Должина : 71см/27.95" големина : xl биста : 112см/44.09" ракав : 20см/7.87"должина : 72см/28.35" големина : 2xl биста : 116см/45.67" ракав : 21см/8.27" должина : 73см/28.74 " погоден за секојдневниот живот, запознавање, Забава, носење на работа, бизнис, канцеларија, Одмор, патување И Места За Одмор. Измијте одделно во ладна вода, ниска температура пеглање, без белило, висат за да се исуши. Облеката е совршена за појавување на разни тексас шорцеви, фармерки, здолништа, фустани, високи потпетици итн. Женската кошула е лесна и изработена од одлични материјали, што ја прави удобна, мека и дише за носење. Мекиот и дише материјал обезбедува сезона-помалку удобност за целогодишно носење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фетерна Плус Големина Печатени Работни Униформни Врвови За Жени Маици Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Со Џебови облечени блузи
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фетерна Плус Големина Печатени Работни Униформни Врвови За Жени Маици Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Со Џебови облечени блузи

Големина : S Биста : 100cm / 39.37" Рамо : 44cm / 17.32" Ракав : 20cm / 7.87" Должина : 70cm / 27.56"Големина : M Биста : 106cm / 41.73" Рамо :

DEN 2.33
Фник Велигден Маица За Мажи И Жени Велигденски Зајачки Јајца Писмо Печатени Повик Краток Ракав Полиестер Екипажот Вратот Улица
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фник Велигден Маица За Мажи И Жени Велигденски Зајачки Јајца Писмо Печатени Повик Краток Ракав Полиестер Екипажот Вратот Улица

Спецификација : Марка : Фник Стил : Секојдневен, Гроздобер Тип На Ракав : Краток Ракав Јака : Тркалезна Ја�

DEN 2.67