• Ново
Фетерна Плус Големина Печатени Работни Униформни Врвови За Жени Маици Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Со Џебови облечени блузи за жени

Фетерна Плус Големина Печатени Работни Униформни Врвови За Жени Маици Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Со Џебови облечени блузи

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Големина : S Биста : 100cm/39.37" Рамо : 44cm/17.32" Ракав : 20cm/7.87" Должина : 70cm/27.56"Големина : M Биста : 106cm/41.73" Рамо : 46cm/18.11" Ракав : 21cm/8.27" Должина : 71cm/27.95"Големина : L Биста : 112см/44.09" рамо : 48см/18.90" ракав : 22см/8.66" должина : 72см/28.35"големина : xl биста : 120см/47.24" рамо : 50см/19.69" ракав : 23см/9.06" должина : 73см/28.74"големина : xxl Биста : 126см/49.61" рамо : 52cm/20.47" ракав : 24cm/9.45" должина : 74cm/29.13"големина : xxxl биста : 132cm/51.97" рамо : 54cm/21.26" ракав : 25cm/9.84" должина : 75cm/29.53"големина : xxxxl Биста : 142cm/55,91" рамо : 56см/22,05" ракав : 26см/10,24" должина : 76см/29,92"големина : хххххл биста : 152см/59,84" рамо : 58см/22,83" ракав : 27см/10,63" должина : 77см/30,31"увезенотворен И Затворен Повод : ова женската Облека е погодна за кампување, одмор, спорт, работа, Одмор, плажа, забава, клуб, ноќен Живот, Враќање На училиште, меден месец и други Прилики. Овој врв можете да го користите како секојдневен врв.Стил : рекреативен материјал : Полиестерска Сезона : Четири Сезони Материјал : оваа облека е изработена од плетена. Мека, удобна за носење, дише и пријателска за кожата. Не е лесно да се намали по миењето.Карактеристики : овој женски врв е симпатичен секојдневен врв за жените.Како да се мие : Рачно перење во ладна вода, закачување или сушење прилика : Случајна Должина : Редовна Дебелина : Стандардно Вклопување : Одговара на големината ќе добиете : 1x Женски ВРВЕН ПОДАРОК : овој џемпер е совршен за жени од сите возрасти. Можете сами или да му дадете на овој женски џемпер како подарок на вашата девојка/пријател/соученик/мајка/сестра/баба : Женски Супер Мека Ткаенина, Еластична, Лесна и Дише. Не Проѕирно. Ткаенината Е Мека И Удобна, Лесна И Дише. Основни V Вратот Краток Ракав Блузи, Трендовски И Елегантен. Основната Маица Е Совршена Со Фармерки, Шорцеви, Хеланки, Панталони Или Здолниште За Концизен Изглед. Едноставниот Дизајн Го Прави Совршен За Секоја Случајна Пригода. Добро За Работа, Секојдневно, Канцеларија, Патување, Трчање,Домашна Облека, Училиште, Секојдневен Живот И Заминување. Рачно измиени препорачани во ладна вода. Не избелувајте.

Карактеристики

Производи во категоријата