• Ново
XtraFly Облека Жените Тоа Е Мексико Некаде Синко Де Мајо Пролет Пауза V-Вратот Маица

XtraFly Облека Жените Тоа Е Мексико Некаде Синко Де Мајо Пролет Пауза V-Вратот Маица

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Xtra Fly Облека Жените Тоа Е Мексико Некаде Синко Де Мајо Пролет Пауза V-Вратот Маица 100% памук. Пред-намален дрес плете.Краток Ракав Маица. Дизајниран и Произведен во Лос Анџелес На Увезени Ткаенини.Жените Редовни V - Вратот Јака Одговара.Брзи Бродови за испорака во рок од 24 Часа или Помалку. Лесно Се Враќа + Размена. Xtra Fly Облека Жените Тоа Е Мексико Некаде Синко Де Мајо Пролет Пауза V-Вратот Маица.

Карактеристики

Производи во категоријата

Унисе Џерси Краток Ракав Мета
  • Ново
Оценка на клиентот:

Унисе Џерси Краток Ракав Мета

Оваа класична унисекс маичка со кратки ракави се вклопува како добро сакан фаворит Мекиот памук и квали

DEN 301.44