• Ново
Folgers Oz Tags, Trailblazer мешаат средно-темно печено кафе, плус 2-50CT. Кутии стевија во суровата

Folgers Oz Tags, Trailblazer мешаат средно-темно печено кафе, плус 2-50CT. Кутии стевија во суровата

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Нежните мешавини од 100 проценти грав Арабика, 1850 година со средно-темно кафе од 1850 година, испорачуваат печени ореви и карамелизирани белешки за вкус. Кафето од 1850 година Trailblazer е направено со оган, челични зрна кафе, користејќи техники за печење и мелење на временски почетнички временски услови за безвременски вкус. Неговата уникатна сложеност, тело и сила произведуваат задоволувачко и избалансирано кафе за да ви помогнат да ги разгалите вашите сопствени патеки. Средно-темно печено кафе со печено орев и карамелизирани белешки за вкус. Гравот се рамномерно оган за постојан вкус на кафе со помалку горчина. Гравот Арабика нуди смел, но мазен вкус. Направени со традиционални техники за печење и мелење. Стевија во кутијата за засладувачи на сурова нула калории содржи пакети 50- 1g. Овој засладувач на нула калории на трендот направен со екстракт од фабриката „Стевија“ испорачува сладок вкус со нула калории и без вештачки бои, вкусови, конзерванси или алкохоли со шеќер. 50-те кутии содржат пакети од 50-1g.

Карактеристики

Производи во категоријата

Напон кафе здраво, сосед
  • Ново
Оценка на клиентот:

Напон кафе здраво, сосед

„Здраво, сосед“ е како згрутчување за стомакот Ова е нашето кафе со премиум Хаус Има тело и сладост да и

DEN 1.33
Кафе Леалтад Кафе Леалтад Молидо
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кафе Леалтад Кафе Леалтад Молидо

Од планините Ларес, каде што дарежливата земја ни ги дава своите најдобри плодови, пристигнува Кафе Леа�

DEN 0.33
Кафето на Пит Пит Мока Јава Декаф
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кафето на Пит Пит Мока Јава Декаф

Кафе, МокаЈава, Темно печење, Декаф, земја, торба 12 мл големо тело со ноти на зачин за печење и горчливо чо

DEN 191.68