• Ново
Максвел Куќа Оригинален Филтер За Печено Мелено Кафе, грофот Бо

Максвел Куќа Оригинален Филтер За Печено Мелено Кафе, грофот Бо

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Максвел Куќа Оригинално Печено Кафе-Разбудете се до добро утро Со Максвел Куќа Оригинално Печено Кафе. Максвел Хаус секогаш испорачува утешна шолја кафе со ароматичен вкус и вкус на целото тело. -Торби со еден Сервис - Уживајте во практичноста на овие пакувања со филтри со еден сервис. Запечатени за свежина, можете брзо да уживате во полн тенџере со кафе без подготовка со истурање на една вреќа со една порција во филтерот за кафе. Максвел Куќа претставува мелено кафе. 100% чисто кафе. Индивидуално спакувани кеси за да се обезбеди свежина. Една порција ароматично кафе. Совршен за оние кои чуваат кошер.

Карактеристики

Производи во категоријата

Кафе Леалтад Кафе Леалтад Молидо
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кафе Леалтад Кафе Леалтад Молидо

Од планините Ларес, каде што дарежливата земја ни ги дава своите најдобри плодови, пристигнува Кафе Леа�

DEN 0.33
Напон кафе здраво, сосед
  • Ново
Оценка на клиентот:

Напон кафе здраво, сосед

„Здраво, сосед“ е како згрутчување за стомакот Ова е нашето кафе со премиум Хаус Има тело и сладост да и

DEN 1.33
Кафето на Пит Пит Мока Јава Декаф
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кафето на Пит Пит Мока Јава Декаф

Кафе, МокаЈава, Темно печење, Декаф, земја, торба 12 мл големо тело со ноти на зачин за печење и горчливо чо

DEN 191.68