• Ново
Давинци гурмански Сируп Од Лубеница Без Шеќер, мл

Давинци гурмански Сируп Од Лубеница Без Шеќер, мл

Buyers rating:
DEN 319.84

Износ

"Вкусете го вкусот на слатката зрела лубеница во овој вкусно овошен Сируп Без Шеќер Од Гурманот Давинци. Со својата светла нијанса и сочен вкус, нашиот сируп од лубеница сигурно ќе ве задоволи. Ние ги изработуваме сите наши производи со најдобрите состојки за да обезбедиме беспрекорен квалитет и неспоредлив вкус. Нашиот Сируп Од Лубеница Без Шеќер го содржи врвниот вкус на Нашата Класична понуда, минус калориите. Специјално формулиран за различни апликации, брзо и лесно се раствора во топли или ладни пијалоци. И за мазни резултати, тој е дизајниран да се спротивстави на стегање кога се меша со млечни производи. Без разлика дали ќе додадете прскање или цртичка, нашиот сируп од лубеница прави совршен додаток на речиси секоја креација што ја сонувате. Нашиот Сируп Од Лубеница Без Шеќер содржи 0 калории по порција. Кошер-Пареве сертифициран. "Гурмански сируп Од Лубеница Без Шеќер, 25,4 Унца СИРУП ОД ЛУБЕНИЦА : Искусете го вкусот на свежа лубеница во секоја капка Со Гурмански Сируп Од Лубеница Без Шеќер Во Давинци. БЕЗ ШЕЌЕР : Доживејте го истиот одличен вкус како и нашиот класичен сируп од лубеница без додаден шеќер и калории кога го користите нашиот сируп од лубеница без шеќер. МНОГУ НАМЕНИ : Нашите сирупи нудат вкусен вкус на кој му веруваат баристите и миксолозите. Топло или ладно, тие прават совршен додаток на различни апликации, од кафе пијалоци до коктели до десерти. ГУРМАНСКИ КВАЛИТЕТ : Нашите сирупи, сосови и мешавини за кафе и смути имаат совршено избалансирана сладост и низа од 170 вкусни вкусови за дополнување на топли и ладни пијалоци од кафе до чај до лимонада.

Карактеристики

Производи во категоријата