• Ново
Одлична вредност француско ванила средно печено кафе, Оз, торба

Одлична вредност француско ванила средно печено кафе, Оз, торба

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Нашата голема вредност француско кафе со вкус на ванила ја исполнува просторијата со арома на печени колачиња со шеќер. Вкусот веднаш испорачува добро избалансиран вкус на белешки од ванила и путер. Направено со 100% кафе од Арабика, оваа премиум мешавина е средно печено и совршено избалансирана со мазна завршница. Ставете го вашиот ден надвор со свежа, пареа чаша со голема вредност француско ванила средно кафе. Овој идеално портокален пакет од 12 мл со непречено мелено зрна кафе, прави до 42 вкусни чаши француско кафе со вкус на ванила. Средната печена француска мешавина од ванила има сладок и кремаст вкус што ќе ги транспортира вашите пупки за вкус до пријатно париско -кафе. Нема подобар начин да се направи топла чаша вкусно кафе дома. Одлично за појадок со семејството или бранч со пријателите, оваа совршено спакувана торба ќе заработи трајно место во вашата оставата, чајната кујна. Со голема вредност француско кафе со средно ванила, ќе имате повеќе време и енергија да потрошите за работите во животот што се најважни. Производите за голема вредност им овозможуваат на семејствата прифатливи, високо квалитетни опции за потрошувачка на домаќинства. Со нашиот широк спектар на категории на производи кои опфаќаат потрошувачки на намирници и домаќинства, ние ви нудиме различни производи за потребите на вашето семејство. Нашите производи се погодно достапни на Интернет и во продавниците на национално ниво, овозможувајќи ви да зачувате и да заштедите пари во исто време. Француско ванила мелено кафе. Средно печено со сладок и кремаст вкус. Торба од 12 мл прави до 42 чаши. Подготвени да се подготвите во омилениот производител на кафе.

Карактеристики

Производи во категоријата

Кафе Леалтад Кафе Леалтад Молидо
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кафе Леалтад Кафе Леалтад Молидо

Од планините Ларес, каде што дарежливата земја ни ги дава своите најдобри плодови, пристигнува Кафе Леа�

DEN 0.33
Кафето на Пит Пит Мока Јава Декаф
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кафето на Пит Пит Мока Јава Декаф

Кафе, МокаЈава, Темно печење, Декаф, земја, торба 12 мл големо тело со ноти на зачин за печење и горчливо чо

DEN 191.68