• Ново
Специјализирано кафе на Камерон, Колумбиското супемо, 12oz

Специјализирано кафе на Камерон, Колумбиското супемо, 12oz

Buyers rating:
DEN 383.84

Износ

Специјално кафе на Камерон, Колумбиско супремо земја : 100% колумбиски грав што се залага за валидноста на Хуан. Со избалансиран вкус и кремаста завршница, ова е сè што треба да биде добро кафе. Производ се карактеризира со светло печење. Белешки за дегустација : избалансиран, среден, кремаст. Само 100% овластено специјално одделение Арабика кафе. Одржливо извори. Рачно изработена и мала серија печена. П ОДГОВОР ОДГОВОР. Загарантирано 100% задоволство. Без алерген. Без глутен. Кошер - Парве. Посетете за детални профили на кафе, совети за подготовка и повеќе кафе на Камерон, Шакопе, МН, 55379. За употреба во пиварите на Keurig®. * * Keurig е регистрирана трговска марка на Keurig Incorporated. Кафето на Камерон нема припадност со Кеуриг.

Карактеристики

Производи во категоријата

Напон кафе здраво, сосед
  • Ново
Оценка на клиентот:

Напон кафе здраво, сосед

„Здраво, сосед“ е како згрутчување за стомакот Ова е нашето кафе со премиум Хаус Има тело и сладост да и

DEN 1.33