• Ново
Бреза кафе ладно пијалак кафе, темно печено, оз

Бреза кафе ладно пијалак кафе, темно печено, оз

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Студената пијалак е она што ја стави бреза на специјализираната мапа за кафе. Ние извориме и печеме конкретно, така што долгиот процес на ладно подготовка ја носи целата природна сладост на кафето. Силни белешки од чоколадо и карамела, со мазна, целосна телесна завршница. Земјиште специјално за да се подготви со ладна пијалак на ум. Темно печено и полно тело. Печено од нашите сопствени белешки за дегустација на Лиз Арманини со чоколадо со завршница на карамела.

Карактеристики

Производи во категоријата