• Ново
Чоколадо Macdamia орев Оз цело грав кафе

Чоколадо Macdamia орев Оз цело грав кафе

Buyers rating:
DEN 205.60

Износ

Специјално направено за вистински lубител на чоколадо! Комбинација со чоколади. Популарен вкус кај нашите fansубители на кафе! Хавајските острови Кона кафе Мешавини за мешање користи зрна кафе од кафе, одгледувано на брегот на Биг Ајленд Кона, каде што елементите на природата се комбинираат за да формираат совршени услови за одгледување кафе во текот на целата година. Ние го мешаме ова богато кафе со најдобрите грав Арабика од целиот свет за да ви донесеме вистински уникатен гурмански вкус. Здраво острови Kona Chafe Chocolate Mcnt Wb Cafe.

Карактеристики

Производи во категоријата

Редовното мелено кафе на Оз Мерилу
  • Ново
Оценка на клиентот:

Редовното мелено кафе на Оз Мерилу

6 / 11 мл Редовното кафе на Мерилу е специјална конбинирање на кафињата од Јужна и Централна Америка...

DEN 80.80
Напон кафе здраво, сосед
  • Ново
Оценка на клиентот:

Напон кафе здраво, сосед

„Здраво, сосед“ е како згрутчување за стомакот Ова е нашето кафе со премиум Хаус Има тело и сладост да и

DEN 1.33
Компанија За Кафе покрај Оган-Кремен Силна Торба За Кафе Оз-Фарма Директно-Едно Потекло - Чоколадо, Цитрус, Речиси-Печено: Темно
  • Ново
Оценка на клиентот:

Компанија За Кафе покрај Оган-Кремен Силна Торба За Кафе Оз-Фарма Директно-Едно Потекло - Чоколадо, Цитрус, Речиси-Печено: Темно

Компаниите За Кафе покрај Оган Кремен Силно мелено печење не само што ќе ви дадат енергија, туку ќе обез�

DEN 3.33