• Ново
Карибу Кафе Тиква Љубов Средно Печено Мелено Кафе, 11оз Торба

Карибу Кафе Тиква Љубов Средно Печено Мелено Кафе, 11оз Торба

Buyers rating:
DEN 191.68

Износ

НАШАТА ЉУБОВ ОД ТИКВА е ароматизирано кафе кое е рачно изработено за да оживее вкусови на свежа тиква, топли зачини и кукла сладок крем за камшик. Содржи Една (1) 11 Унца Вреќа Со Кафе Карибу Тиква Љубов Мелено Кафе. Белешки за вкус : Рачно Изработени за да оживеат вкусови на свежа тиква, топли зачини и кукла сладок крем за камшик. Квалитетни Состојки : сертифициран Сојуз За Дождовни Шуми, 100% кафе coffeeбика, мала серија печена и рачно спакувана Во Минеаполис. Методи на подготовка : нашето мелено кафе е формулирано за да направи капе или прелива во Вашиот Хемекс. За други методи на подготовка-еспресо, ладна пијалак или француски печат-размислете за целото кафе од грав и мелење дома. За Кафето Карибу : Кафето Не е само наша работа, тоа е нашата непопустлива страст. Сакаме да го печеме, свариме, мирисаме и (ДУХ) го пиеме. Но, најмногу сакаме како ги зближува луѓето и инспирира авантура, голема и мала.

Карактеристики

Производи во категоријата

Кафето на Пит Пит Мока Јава Декаф
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кафето на Пит Пит Мока Јава Декаф

Кафе, МокаЈава, Темно печење, Декаф, земја, торба 12 мл големо тело со ноти на зачин за печење и горчливо чо

DEN 191.68
Кафе Леалтад Кафе Леалтад Молидо
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кафе Леалтад Кафе Леалтад Молидо

Од планините Ларес, каде што дарежливата земја ни ги дава своите најдобри плодови, пристигнува Кафе Леа�

DEN 0.33
Напон кафе здраво, сосед
  • Ново
Оценка на клиентот:

Напон кафе здраво, сосед

„Здраво, сосед“ е како згрутчување за стомакот Ова е нашето кафе со премиум Хаус Има тело и сладост да и

DEN 1.33