• Ново
адвиикд Машки Обичен Кариран Фланелен Копче Надолу Кошула Кошули За Куглање За Мажи

адвиикд Машки Обичен Кариран Фланелен Копче Надолу Кошула Кошули За Куглање За Мажи

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Мажи Летни Хаваи Врвни Печатени Јаки Со Ревер Со Големи Димензии Лабави Секојдневни Кратки Ракави Машки Секојдневни Маици Сезона : Четири Сезони Пол : Менокација : Дневно,Деловно,Свадба,Тип На Шема На Забава : Печатен Стил : Лежерна должина на Ракавот : краток ракав : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Топмен Лето Хаваи Топ Големи Димензии Ревер Печатени Превртување Јака Лабава Повик Кратки Ракави Менс Повик Маици Мажите Лето Хаваи Врвот Големи Димензии Ревер Печатени Превртување Јака Лабава Повик Кратки Ракави Машки Повик Маици. Материјал : Изработен Е Од Мек Полиестер Кој Е Удобен И Дише, Доволно Издржлив За Секојдневно Носење. И Тоа Е Многу Меко, Удобно, Еластично, Лесно И Одговара На Вашата Кожа. Стил на дизајн : Удобен Материјал, Погоден За Различни Прилики, Стилски И Моден Ве Прави Попривлечни Мажи Лето Хаваи Топ Голема Големина Ревер Печатени Јака Лабава Повик Краток Ракави Кошула Блуза Ве молиме Имајте Предвид дека Постојат Мали Разлики Во Бојата и Големината Поради Некои Неодоливи Фактори. Функција : Одлично За Секојдневно Носење Во Затворени Или Надворешни Врати, Датум,Одмор, Дружење, Ви Дава Мода И Среќа. Изработен е Од Висококвалитетни Материјали,доволно издржлив За Вашето Секојдневно Носење Обезбедува Лесна Удобност Заедно со Мека и Топла Функција, Лесна Мека Ткаенина за Удобно Искуство ,лесна За Носење,без Брчки. Услуга : Нашите Врвови Користат Мека И Удобна Ткаенина Ние Ќе Ви Донесеме Пријатно Искуство За Услуги На Клиентите И Гарантна Услуга.

Карактеристики

Производи во категоријата

Уникатен Разбој Хелиос Утопија Тепих Темно Сина Беж 8 ' Тркалезна Граница Традиционален Совршен За Трпезарија Влезна Соба Детска
  • Ново
Оценка на клиентот:

Уникатен Разбој Хелиос Утопија Тепих Темно Сина Беж 8 ' Тркалезна Граница Традиционален Совршен За Трпезарија Влезна Соба Детска

Потресениот изглед на Овие Теписи За Собирање Утопија ќе му даде карактеристичен изглед на вашиот дом...

DEN 1200.00