• Ново
Капак за iPhone Pro Max, Компатибилен Со Куќиштето MagSafe,Цврста Рамка Од Алуминиумска Легура Отпорна На Удари Со Целосен Капак На Куќиштето На Заштитникот На Објективот На

Капак за iPhone Pro Max, Компатибилен Со Куќиштето MagSafe,Цврста Рамка Од Алуминиумска Легура Отпорна На Удари Со Целосен Капак

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

●Компатибилен Со Magsafe ® Карактеристики вградени магнети дизајнирани да поддржуваат магнетно безжично полнење, може да ја зајакне врската Mag Safe за да биде компатибилна со сите додатоци На Mag Safe и поддржува безжично полнење со голема брзина. Quickstand Design ® Вграден Невидлив Kickstand,Погоден За читање,гледање филмови,играње игри,прелистување на интернет и разговор лице в лице со Вграден удобен kickstand,Погоден За учење, игри, гледање видео итн. ●Тенок лесен ● Тенок лесен тело ви овозможува лесно да го носите погодно додека сте во движење. Удобен и лесен за инсталирање. ●Целосна заштита на Телото е Направена Од издржлив висококвалитетен материјал, целосна заштита за вашиот телефон од гребнатини и нерамнини без додавање на големо, што може да го заштити вашиот iphone насекаде и во секое време. Одговара само за i Phone 14 Pro Max . Вградена Заштита На Објективот На Лизгачката Камера . Компатибилен Со Магсафе . Заштита На Објективот На Камерата . Рамка Од Алуминиумска Легура . Футрола За Тврд Телефон.

Карактеристики

Производи во категоријата

Sumn Industries Surf's Up Iutical Beach Frash
  • Ново
Оценка на клиентот:

Sumn Industries Surf's Up Iutical Beach Frash

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 159.84
Панталони заштеда на прилагодено вклопување автомобилски подни душеци за BMW I целата заштита на времето за автомобили, камиони,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Панталони заштеда на прилагодено вклопување автомобилски подни душеци за BMW I целата заштита на времето за автомобили, камиони,

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc подот за автомобили Постави за BMW i8 2021, дизајнирани прила

DEN 1407.84