• Ново
Колер Мемоари Класичен 24 Пиедестал Бања Мијалник со 8 Широко Распространета Славина Дупки, Бела

Колер Мемоари Класичен 24 Пиедестал Бања Мијалник со 8 Широко Распространета Славина Дупки, Бела

Buyers rating:
DEN 2576.32

Износ

Елегантен, безвременски стил ја дефинира колекцијата Мемоари Со Класичен дизајн. Инспириран од традиционалниот мебел и архитектонските елементи, овој мијалник за пиедестал има украсни рабови кои личат на обликување на круната со своите богати детали и префинето присуство. Карактеристики : 8-инчни централни дупки за славина. Рафиниран правоаголен слив. Прелевање мозоци. Комбинацијата се состои од сливот К-2239-8 и пиедесталот К-2267. Координира со други производи во колекцијата Мемоари.

Карактеристики

Производи во категоријата

Летен Фустан За Жени Ками Фустан Фустани Со Ремени За Шпагети Гроздобер Фустан За Лулашка Мода На Екипажот Жени Диносаурус Без
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летен Фустан За Жени Ками Фустан Фустани Со Ремени За Шпагети Гроздобер Фустан За Лулашка Мода На Екипажот Жени Диносаурус Без

Женски Летен Краток Ракав Чаден Миди Фустан Точки Со Течни Нивоа Фустани Женски Сатенски Есенски Макси

DEN 159.84
Хајленд говеда за џвакање трева портрет портрет животни и инсекти галерија за сликање завиткано платно печатење wallидна уметност
  • Ново
Оценка на клиентот:

Хајленд говеда за џвакање трева портрет портрет животни и инсекти галерија за сликање завиткано платно печатење wallидна уметност

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

DEN 2.67
Полнач За Батерии За Камера Полнач За Батерии Со Еден Слот Пренослив Полнач За Батерии За Полнач За Батерии За Камера За Никон
  • Ново
Оценка на клиентот:

Полнач За Батерии За Камера Полнач За Батерии Со Еден Слот Пренослив Полнач За Батерии За Полнач За Батерии За Камера За Никон

полнач за батерии за камера полнач за батерии со еден слот пренослив полнач за батерии за полнач за бате

DEN 279.84