• Ново
ViewSonic M1+ Пренослив LED Проектор Со Автоматски Клуч, Двојни Звучници Harman Kardon Bluetooth И HDMI, USB C, Stream Netfli Со Dongle

ViewSonic M1+ Пренослив LED Проектор Со Автоматски Клуч, Двојни Звучници Harman Kardon Bluetooth И HDMI, USB C, Stream Netfli

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

View Sonic M1+ е ултра-пренослив WVGA LED проектор кој обезбедува удобна забава во речиси секоја просторија. Со вградена батерија и над 30.000 часа работен век, овој проектор ќе испорача години мултимедијална забава каде и да оди. Тежи помалку Од два килограми, м1+ е компактен и лесен дизајн го прави идеален за движење од соба во соба, или за внатрешна/надворешна употреба. Интегриран паметен држач обезбедува едноставно поставување од 360 степени, истовремено удвојувајќи се како капак на објективот. Откако ќе се открие објективот, проекторот автоматски се вклучува со целосна осветленост за моментална забава. Објективот, исто така, вклучува безбедносна функција за автоматско исклучување што го напојува проекторот кога предметите се откриваат премногу блиску до објективот. Двојните звучници На Харман Кардон Блутут обезбедуваат јасен и јасен звук за мултимедијална содржина, додека објективот за кратко фрлање може да прикажува големи слики на мали простори. Разновидните опции за поврзување вклучуваат Слот За microsd картичка, USB Тип-А и USB Тип-C. уште повеќе, интегрираната паметна wi-Fi конекција ви овозможува да проследувате и прејадувате од вашите омилени даватели на содржини Како You Tube што го прави M1+ одлична опција За споделување и прикажување видеа и други мултимедијални содржини. ПРЕНОСЛИВ ПРОЕКТОР : УЛТРА-пренослив WVGA (854 X480 P) LED проектор со пократок објектив за фрлање. ЛЕСНО ПОСТАВУВАЊЕ : поставете се за неколку секунди со автоматско фокусирање, вертикална корекција на клучот и проекција од 360 степени. ПРЕМИУМ АУДИО : Вградени двојни звучници Харман Кардон Блутут (само аудио). ВГРАДЕНА БАТЕРИЈА : Обезбедува до 6 часа напојување во режим на целосна моќност. КИНЕМАТОГРАФСКИ БОИ : Кино Суперколор+ технологија со 125% Рец.709. ФЛЕКСИБИЛНО ПОВРЗУВАЊЕ : влезови како ШТО се HDMI, USB C, USB, Micro SD drive. Исто така, доаѓа СО 12 GB локално складирање.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дизни Помлад Мики Маус Смешен Комуникатор Со Светла И Звуци, Официјално Лиценцирани Детски Играчки За Возрасти, Подароци И Подароци
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дизни Помлад Мики Маус Смешен Комуникатор Со Светла И Звуци, Официјално Лиценцирани Детски Играчки За Возрасти, Подароци И Подароци

Сега, обожавателите На Дизни Јуниор можат да му дадат повик На Мики Маус и да ги стават Своите Забавни ав

DEN 0.67
Wirlsweal Двослоен Цвет Тенџере Складирање На Вода Брус Слободен Автоматски Апсорбира Растенијата Контејнер Градинарство Алатки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Wirlsweal Двослоен Цвет Тенџере Складирање На Вода Брус Слободен Автоматски Апсорбира Растенијата Контејнер Градинарство Алатки

Опис : Дизајниран Со двоен слој, долниот слој може да се користи за складирање на вода за промовирање на �

DEN 1351.52
Преживее Стил плус Мало Момче Машки Обични Панталони Почва Лабава Памучна Постелнина Цути Машки Јога Панталони Греди Панталони
  • Ново
Оценка на клиентот:

Преживее Стил плус Мало Момче Машки Обични Панталони Почва Лабава Памучна Постелнина Цути Машки Јога Панталони Греди Панталони

Сезона : Четири Сезони Пол : Мажи Повод : Секојдневен, Плажа Материјал : Памук Стил : Секојдневен, Плажа Од�

DEN 639.20
Ранд Мекнали Злато Украсено Дрво Врамено Со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Со Наслов-Железница Во Илиноис-Ранд мекнели
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ранд Мекнали Злато Украсено Дрво Врамено Со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Со Наслов-Железница Во Илиноис-Ранд мекнели

Ранд Мекнали претставува прекрасно Златно Украсено Дрво од 17х24 Врамено Со Уметничко Дело Со Двојно Мат�

DEN 3.33