• Ново
Транзициска површина килим геометриски сива, крем тркач во затворен простор лесен за чистење

Транзициска површина килим геометриски сива, крем тркач во затворен простор лесен за чистење

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Пренесете глобална привлечност со оваа разноврсна шема што го опфаќа скандинавскиот до мароканскиот декор. Малиот обем геометриски килим нуди голема исплата. Транзициски килим од 2x8 (2'3 '' x 7'6 '') Геометриски сив, крем во затворен тркач лесен за чистење. Добро одговара за ходникот, влезот, кал. Вакуум на поставување на среден куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегне расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Машина направена во Турција. Направено со издржлив и избледен полипропилен. 100% поддршка од памук што добро се одржува и е лесно да се исчисти. Прекрасен преоден стил со примарна сива сенка и крем акценти. Отпорна на дамки, лесна грижа и совршена за какво било опкружување во затворен простор. Дете трајно и лесно се чисти со минимално пролевање. Вакуум на поставување на среден куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегне расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција.

Карактеристики

Производи во категоријата

Сквишмалоус Бл Ајкула
  • Ново
Оценка на клиентот:

Сквишмалоус Бл Ајкула

Сквишмаловите се слатки, гушкаат и подготвени да се приклучат на вашиот тим Изработени со супер мек мат�

DEN 319.84