• Ново
Начин да ја прославите декорацијата за избор на цвеќиња, мулти -боја

Начин да ја прославите декорацијата за избор на цвеќиња, мулти -боја

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Падот декорација Мини избор е изработен од висококвалитетен материјал, издржлив, изгледа живописен и природен. Преземено од нијансите на есенски нијанси, оваа боја дава чувство на целосна жетва и надеж, загрејте ја вашата соба во тој прекрасен пад и благодарност. Оваа есен мини избор е погоден за вклучување во есенскиот венец, падот на венецот, стаклено шише, дрвја, садови, вазни, украсени како кутија за подароци, или како подарок за семејство или пријатели. Нашите украси за табели на Денот на благодарноста не само што се совпаѓаат добро со есенскиот венец или падот на венецот, туку и ја истакнуваат целокупната домашна естетика. Начин да се слави декорацијата за цвеќиња со цвеќиња од 12 инчи, мулти-боја во боја. Материјал : полиестер. Единечна големина : висина од 12 инчи. Погодно за употреба во затворен простор.

Карактеристики

Производи во категоријата

Секси Еден Костим За Капење За Женски Слатки Цветни Костими За Капење Врвка За Влечење Костим За Капење Со Висок Крој Монокини
  • Ново
Оценка на клиентот:

Секси Еден Костим За Капење За Женски Слатки Цветни Костими За Капење Врвка За Влечење Костим За Капење Со Висок Крој Монокини

Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) Добредојдовте Во Продавницата ☛к Нархбрг☚! Ви посакувам пријатно шоп�

DEN 0.67