• Ново
Хенли цврста јужна плажа полиестерска површина килим, снежна бела, 8 '8' круг

Хенли цврста јужна плажа полиестерска површина килим, снежна бела, 8 '8' круг

Buyers rating:
DEN 2207.04

Износ

Safavieh South Beach Shag SBS562a Снежана килим Раскошната раскош на ноќниот живот во Мајами станува подот на подот во овој прекрасен штрака од Саут Бич од Сафави. Направено од мешавина богата со текстура од фини и кадифен нишки, овој килим зрачи со прекрасен приказ на боја и декоративна димензија. Рачно врзани со трајни синтетички предива кои се лесни и меки под нозете за долготрајна брилијантност и убавина. Килим има приближна дебелина од 1,75 инчи. За повеќе од 100 години, Safavieh го постави стандардот за ситно изработени килими и мебел за домови. Од посакуваните свежи и трендовски дизајни до безвременски парчиња квалитет на наследство, искажувањето на вашиот уникатен личен стил никогаш не било полесно. Започнете го вашиот килим, мебел, осветлување, надворешно и домашно декор пребарување и откријте над 100.000 производи од Safavieh денес. Возрасна група : Возрасна. Препорачана соба : Дневна соба, ходник, влез, спална соба. Категорија на боја : Бела.

Карактеристики

Производи во категоријата

Студел индустрии Зимски животински животни животни снегулки графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Студел индустрии Зимски животински животни животни снегулки графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност,

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 3.33
Непредвидлива Амалгамација
  • Ново
Оценка на клиентот:

Непредвидлива Амалгамација

Бура На Непредвидливи Спојување [ЦД] 80246909052 Музика Бура НепредвидливиАмалгамација (ЦД НОВО) Етикета : Ор

DEN 271.84