• Ново
Херман преживеани машки заливски челични пети Велингтон чизми

Херман преживеани машки заливски челични пети Велингтон чизми

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Челичните чизми на челичните пети на Херман преживеале Велингтон се практични, сигурни и премија. Изградени со кожни кожени со целосна зрна за флексибилност и вентилација, овие работни чизми се специјално направени за долг ден на работа. Пробани и тестирани, „Херман преживеани“ Велингтон Бут има челичен пети оценет ASTM за 75 фунти на влијание и 2500 фунти компресија. Заливот II е опремен со нафта и отпорни на лизгање за да спречи лизгање и паѓање на работа. Овој солиден и траен чевли е создаден за тешка градба и индустриска употреба. Boot Bay II челичниот пети има дизајн за лизгање за лесно повлекување и повлекување. Карактеристики и придобивки : Оценето со челик пети ASTM. Кожа со полно зрно. Отпорен на масло и лизгање. Лесен дизајн за лизгање. Целосно наредени за удобност. Заливот II е врвен работен багажник во Велингтон, изграден за да трае и дизајниран да ги заштити дури и најопасните од околината.

Карактеристики

Производи во категоријата

Гноми Кора И Стап Ѕид Налепници
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гноми Кора И Стап Ѕид Налепници

Имајте весел празник исполнет со радост со Овие преслатки Лушпи И Стапчиња Од Ѕидни Налепници Од Цимери

DEN 189.60
Карсон-Делоса Права Граница
  • Ново
Оценка на клиентот:

Карсон-Делоса Права Граница

Нагласете ја темата во училницата или разубавете обична огласна табла со шарени "Од Овој Збор" граници...

DEN 175.84
ИНЖЕНЕР Ц РОД КРАЈ, МАГ СЕР, 3 4, Р Х
  • Ново
Оценка на клиентот:

ИНЖЕНЕР Ц РОД КРАЈ, МАГ СЕР, 3 4, Р Х

Најдобар Избор за Лента За Скали и Апликации со 4 Врски!Краевите на Прачката за самоподмачкување, самоза

DEN 3.33