• Ново
Остер Палермо кварто алуминиум холандска рерна со капак во јаглен

Остер Палермо кварто алуминиум холандска рерна со капак во јаглен

Buyers rating:
DEN 798.24

Износ

Остер Палермо 9 QT алуминиумска холандска рерна со капак е конструирана со легендарни перформанси дизајнирани да траат. Оваа холандска рерна има нестепена облога за лесно ослободување на храна и чистење. Изладените рачки на допир Бакелит и копчињата остануваат ладни додека готвите за лесна движење. Оваа холандска рерна е безбедна машина за миење садови, но се препорачува миење на рацете. Внатрешен внатрешен тенџере и пукнатина дизајнирана надворешна облога.ИТИМ Димензии : 16,50 "x 11,50 " x 6.00 "Тежина на артикалот : 4,40 bs Материјал : Алуминиум со калено стаклено лид. , и vitroceramicincludes : 9 Qt холандска рерна со мерења на стакло стакло мерење : тенџере : 11,5in дијаметар, должина од 16,5in, висина од 5,5in, капацитет од 9 QT, 2,90lb тежина : 11,5in дијаметар, висина од 2,5in, 1,50l тежина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Колба Гроздобер Букви Ел Џефе
  • Ново
Оценка на клиентот:

Колба Гроздобер Букви Ел Џефе

КВАЛИТЕТ : Нашите Кожени Завиткани Надворешни Авантуристички Колби се изградени доволно силни за на от�

DEN 1.00
Домот Е Местото Каде Што Ги Чувате Четките За Шминка Смешни Женски Ѕидни Налепници За Ѕидови кора и Стап ѕидни уметнички мурали
  • Ново
Оценка на клиентот:

Домот Е Местото Каде Што Ги Чувате Четките За Шминка Смешни Женски Ѕидни Налепници За Ѕидови кора и Стап ѕидни уметнички мурали

Прикажете ја вашата страст со Овој Црн Винил Ѕид Цитати Налепници Инспиративни Цитати Налепници Кора И

DEN 0.67
Разновиден ботанички аранжман за аранжман на ботанички и цветни графички уметности сјај сива врамена уметничка печатена wallидна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Разновиден ботанички аранжман за аранжман на ботанички и цветни графички уметности сјај сива врамена уметничка печатена wallидна

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

DEN 0.33