• Ново
Потпис од Леви Штраус и Ко. Момци Атлетски влечење на фармерки, големини 4- & Хаски

Потпис од Леви Штраус и Ко. Момци Атлетски влечење на фармерки, големини 4- & Хаски

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Потписот од Levi Strauss & Co. Boys Taper Fit фармерките обезбедуваат тренд на тексас, изграден тешки и супер удобно за активна игра. Изработена од Premium Flex инженерска ткаенина која се чувствува удобна како џемпери, овие затегнати фармерки нудат еластична половината, се вклопуваат лесно низ седиштето и бутот со отворање на ногата. Квалитет на кој му верувате од Levi Strauss & Co., Est. 1853. Повлечете ја еластична лента за половината со цртеж. Прилагодлива половината. Стајлинг со 5 џеб. Удобно за активна игра и пошироко. Лесно преку седиштето и бутот. Отворено отворање на нозете. Премиум Флекс инженерна ткаенина што се движи со него. 98% памук/8% полиестер/1% еластан. Машина за перење. Увезени. Потпис од Леви Штраус и Ко. Атлетски повлекувачки фармерки за момчиња.

Карактеристики

Производи во категоријата

1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring
  • Ново
Оценка на клиентот:

1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring

Овој прстен покажува кластер на треперливи тркалезни дијаманти во неговиот центар Хало рамка со помали

DEN 4127.84
Scoop Girls Fau Suede Moto јакна, големини 4-12
  • Ново
Оценка на клиентот:

Scoop Girls Fau Suede Moto јакна, големини 4-12

Пристигна нов главен гардероба за девојчиња! Јакната на мото мото велур од лажичка е супер кул и супер м�

DEN 2.67