• Ново
Ајрин ИНЕВЕНТ Тркалезна столица со тркала високо прилагодливи бар седишта за столче за вртење на столчето за масажа на салонот за салони

Ајрин ИНЕВЕНТ Тркалезна столица со тркала високо прилагодливи бар седишта за столче за вртење на столчето за масажа на салонот

Buyers rating:
DEN 959.84

Износ

Опис : Тој е високо прилагодлив (18.11-24 инчи), може да ја прилагодите неговата надморска височина за да ја задоволите вашата побарувачка. Изработено е од висококвалитетна PU кожа, сунѓер, хромиран материјал, издржлив и мек за да седите. И има пет тркачи, па затоа е лесно да го преместите брзо. Оваа столица може да ротира 360 степени, како столче за ротација, големината на истиот е погодна за повеќето луѓе. Може да го користите во вашата спална соба, дневна соба, може да се користи и во бар, паб, итн. Спецификација : Материјал : ПУ кожа, сунѓер, хромирано. Боја : црна.Димензии : 13x13x18.11-24 инчи/33x33x46-61cm (lxwxh) .Ве тежина : 7,72 lbs/3,5 kg.cushion Дебелина : 3,15 "/8cm.rotation : 360 ° ротација.Пакаж. Ајрин ИНЕВЕНТ Тркалезна столче со тркала со високо прилагодување на бар -седиштето столче за вртење на столчето за масажа на салони.

Карактеристики

Производи во категоријата

Валки Самерлајт ЛЕД Слушалки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Валки Самерлајт ЛЕД Слушалки

Секоја човечка клетка ја синхронизира својата активност со сонцето — главниот извор на енергија за пов

DEN 415.84
Гноми Кора И Стап Ѕид Налепници
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гноми Кора И Стап Ѕид Налепници

Имајте весел празник исполнет со радост со Овие преслатки Лушпи И Стапчиња Од Ѕидни Налепници Од Цимери

DEN 189.60
ИНЖЕНЕР Ц РОД КРАЈ, МАГ СЕР, 3 4, Р Х
  • Ново
Оценка на клиентот:

ИНЖЕНЕР Ц РОД КРАЈ, МАГ СЕР, 3 4, Р Х

Најдобар Избор за Лента За Скали и Апликации со 4 Врски!Краевите на Прачката за самоподмачкување, самоза

DEN 3.33