• Ново
Автентициран Користен Прстен Срце Мотив Природен дијамант 0. Кт Пт Платина Еден дијамантски прстен

Автентициран Користен Прстен Срце Мотив Природен дијамант 0. Кт Пт Платина Еден дијамантски прстен

Buyers rating:
DEN 8784.00

Износ

Автентициран Користен Прстен Срцев мотив Природен дијамант 0.1 кт Пт950 Платина Еден дијамантски прстен (ШКУ : Гзл7ј5) Општо : Бренд : Неодреден. Модел : прстен срце мотив природен дијамант. Дизајн : Пол : Жени. Боја : Платина. Материјал : Платина 950. Камен : Дијамант. Тежина (кт.) : 0.1. Големина : Друга Големина : 10号. Вклучени Предмети : Додатоци : Ништо. Состојба : Состојба : Користена (како нова). Известување за состојбата : пред купувањето, ве молиме погледнете ги сликите за точната состојба на предметот. Прилагодени Информации : збор од персоналот : Прстен направен од платина со природни дијаманти. Тоа е многу елегантен предмет со висок квалитет што можат да го понудат само природните дијаманти. Ве молиме, сметајте го како доживотен накит. Нашата компанија, елади Лимитед, е единствената компанија Во Јапонија која е членка На Меѓународната Коалиција Против Фалсификување (IACC),http : // /. самата експертиза на елади е автентикација на луксузни предмети како што се овие. Ние работиме заедно со носителите на брендот за борба против фалсификувани производи и очигледно никогаш не ги продаваме. Затоа, ве молиме бидете сигурни дека сите наши предмети се 100% автентични, без сомнение. Ве молиме љубезно разберете дека увозните давачки и давачки не се вклучени во цената на предметот и овие дополнителни трошоци се одговорност на купувачот. Се чини дека пакетите се проверуваат по случаен избор и соодветно се прилагодените трошоци. Ве молиме проверете кај царинската испостава на вашата земја за да одредите кои дополнителни трошоци би можеле да бидат пред купувањето.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ge® -операциран врата од врата
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ge® -операциран врата од врата

GE 19303 оперирана врата од вратата; оперативна сатенска никел врата од врата; Лесен за инсталирање, не е по�

DEN 479.84