• Ново
3-321Wh Barclay Infinity Pediate lavatory со дупка

3-321Wh Barclay Infinity Pediate lavatory со дупка

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Баркли ја ажурира исклучителната колекција со додавање на сериите за бесконечност. Овој шик овален над контра слив е украсен со нежни вртлози и офсетско дно. 3-321 Wh Barclay Infinity 600 Pediatele Lavatory со 1 дупка : стаклестото тело Кина. Внатрешноста на сливот е 19-3/8 "x 11-5/8". Длабочина на сливот од 3-3/8 ". Висина на монтирање на завртката од 31-1/4". 1 дупка за тапа. Тапа не е вклучена. 1-годишна гаранција.

Карактеристики

Производи во категоријата

Alliance Skid Stear 12-16. Е гума
  • Ново
Оценка на клиентот:

Alliance Skid Stear 12-16. Е гума

Управувачот на Skid Alliance 906 е совршен за индустриски апликации за лизгање на лизгање Радиусот на рамен шар

DEN 3.33
Fullrun F P255 35R 97W
  • Ново
Оценка на клиентот:

Fullrun F P255 35R 97W

Гумата има добра цело време влечење, дури и во пониски зимски температури, заради специјално дизајниран

DEN 1309.28
Столици за дневна соба ПУ кожен акцент стол, аукфа единечен тросед модерно суета стол со потпирач за внатрешни работи за домашна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Столици за дневна соба ПУ кожен акцент стол, аукфа единечен тросед модерно суета стол со потпирач за внатрешни работи за домашна

Добијте модерен изглед кој додава удобност и стил во вашиот дом со сетот на софата во Кент, европски сти�

DEN 2175.84