• Ново
Гопонг 2оз Пластични Шут Чаши од 200, Мини 2оз За Еднократна Употреба Партиски Чаши

Гопонг 2оз Пластични Шут Чаши од 200, Мини 2оз За Еднократна Употреба Партиски Чаши

Buyers rating:
DEN 639.84

Износ

Гопонг 2оз Шут Чаши се сите што ви треба за фрлање на совршена партија. Само донесете ги вашите омилени пијалоци и надополнете за ноќ на бескрајна забава! Овие уникатни партиски чаши се апсолутно суштински за да можете да ја однесете вашата следна студентска забава, роденденска забава, коктел забава и повеќе на следното ниво и забава во епска скала. Овој тежок пакет од 200 шут чаши гарантирано ќе ја започне ноќта како што треба и ќе ја задржи на тој начин до последната капка. Плус чашите се пластика за еднократна употреба, така што нема неуредно чистење и тие се многу побезбедна алтернатива на стаклото! Одете сите надвор на вашиот следен партија Со Гопонг Шут Чаши! МИНИ ПАРТИСКИ ЧАШИ : Класичен Партиски Куп Изглед И Облик Во Мини 2оз Големина!. МИНИ ПАРТИСКИ ЧАШИ : Класичен Партиски Куп Изглед И Облик Во Мини 2оз Големина!. 200 ПАКЕТ : Вклучува 200 чаши за да можете да ги поканите сите ваши пријатели!.

Карактеристики

Производи во категоријата

Fullrun F P255 35R 97W
  • Ново
Оценка на клиентот:

Fullrun F P255 35R 97W

Гумата има добра цело време влечење, дури и во пониски зимски температури, заради специјално дизајниран

DEN 1309.28