• Ново
Каролини Богатства BB5747PW Азбука V За Вампир Лилјак Ткаенина Декоративна Перница 14Hx14W, разнобојни

Каролини Богатства BB5747PW Азбука V За Вампир Лилјак Ткаенина Декоративна Перница 14Hx14W, разнобојни

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Каролини Богатства BB5747 PW1414 Азбука V За Вампир Лилјак Ткаенина Декоративна Перница 14 Hx14 W, повеќебојна Азбука V За Вампир Лилјак Ткаенина Декоративна Перница BB5747 PW1414. Додадете боја во вашата еднобојна спална соба, дневна соба, мебел за внатрешен двор или надворешен простор за седење со нашите уметнички дела во целосна боја надворешни перници. Секоја перница мери Приближно и се мери Од аголот до спротивниот агол на перницата. 100% Полиестер Ткаенина Платно Перница Измама со полиестер перница форма исполнет со пена. Оваа перница е направена од каролини Богатства нов надворешен материјал и може да се користи внатре или на отворено. Измамата и формата на перницата се вклучени и двете направени во САД. Измамната ткаенина е ткаена за да ја направи отпорна на вода и сепак да биде мека на допир. Машина за перење и многу издржлив. Сите овие перници се направени рачно и може малку да се разликуваат по големина. Отпорна На Вода Целосна Боја Обоена Ткаенина, Вклучува форма на покривка и Перница,Ткаенина Отпорна на Мувла, Отпорна На Дамки Од Полиестер, Отпорна На Бледнее.

Карактеристики

Производи во категоријата

DesignArt во Quartzиден часовник во кварц
  • Ново
Оценка на клиентот:

DesignArt во Quartzиден часовник во кварц

Прекрасен додаток на кој било дом или канцеларија, овој часовник на Cournидот на езерската куќа е направен

DEN 1.00