• Ново
самсунг Галакси Ултра 3-Во-Паричник Случај во браун

самсунг Галакси Ултра 3-Во-Паричник Случај во браун

Buyers rating:
DEN 239.68

Износ

Самсунг галакси с20 ултра самсунг паричник торбички. Три странични џебови за кредитни картички, визит-картички и други дневни ставки што мора да ги имате - функцијата за слободен штанд ве тера да гледате видеа или слики на лесен начин. Квалитет-изработен за прецизно вклопување и лесно ракување - безбеден магнетски размавта за да го држите куќиштето затворено и телефонот без гребење, спречете пад и шок. Оваа висококвалитетна, уникатна торбичка за паричник самсунг, исто така, нуди Можност за вклопување во торбички, торби или други мали џебни простори, целосна и стилска заштита со целосен пристап до сите пристаништа, копчиња И камера оваа кутија за паричник samsung galaxy s20 ultra 3-во-1 во браун е одлична торбичка за паричник samsung, заштитна ставка за покривање по намалена цена под 10 долари што не можете да ја пропуштите. Оваа ставка е сосема нова, неотворена и запечатена во нејзината оригинална фабричка кутија. Неговите димензии се 6,50 х 0,00 х 1,00 инчи и тежи 3,30 фунти. Ова куќиште за паричник samsung galaxy s20 ultra 3-во-1 во браун е ставка за торбички за паричник samsung од нашите колекции за заштитни капаци што доаѓа со целосна гаранција за задоволство. - Три странични џебови за кредитни картички, визит-картички и други дневни "задолжителни" ставки - функцијата за слободен штанд ве тера да гледате видеа или слики на лесен начин. Квалитет-изработен за прецизно вклопување и лесно ракување - безбеден магнетски размавта за да го држите куќиштето затворено и телефонот без гребење, спречете пад и шок. - Способни да се вклопат во торбички, торби или други мали џебни простори, целосна и стилска заштита со целосен пристап до сите порти, копчиња и камера.

Карактеристики

Производи во категоријата

1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring
  • Ново
Оценка на клиентот:

1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring

Овој прстен покажува кластер на треперливи тркалезни дијаманти во неговиот центар Хало рамка со помали

DEN 4127.84